Перейти до вмісту

Спочатку в мене просто не було слів, а потім я була вдячна Ані за її витівку, бо якби не вона, я б так і не побачила які люди мене оточують

Рит, ну задумайся, чоловік видний, хороший, чого тобі ще треба? Він твоє чадо з руками і ногами забере, кому ти ще така треба, з прицепами то нашими.

Як не дивно, але сестра мого колишнього чоловіка вмовляє мене познайомитися з її колегою. Якби хто таке мені раніше сказав, не повірила б, їй Богу.

-Ти д розумієш, продовжує Аня, що довго ти сама всеодно не витягнеш. А так і для здоров’я, і чоловік при тобі, фінансово знаєш яка підтримка буде. Я не розуміла чому Аня саме його намагалася мені з’ясувати, але я запам’ятала єдину її фразу – “довірся”.

Чисто візуально цей чоловік мені не дуже імпонував, але що робити, я Ані обіцяла вже. Пішли ми на побачення, мені всього 25, йому вже майже 40. Різниця суттєва, звісно, але що поробиш.

В результаті Аня настільки промила мені мозок, що я дійсно стала дивитися на Руслана як на чоловіка, потенційного доречі. Але згодом я зрозуміла чому вона так вчинила. Спочатку в мене просто не було слів, а потім я була вдячна Ані за її витівку, бо якби не вона, я б так і не побачила які люди мене оточують.

Короче після 5 місяців зустрічей я познайомила його з дітьми, потім з батьками і друзями. Згодом ми взяли шлюб. І тут звідки не візьмись намалювався мій колишній. Він 3 роки був в Чехії, а тут приїхав, кавалер, давай мені нерви мотати, то дітей хоче побачити, то має право в квартиру зайти, бо він приписаний.

Тут то правда мені вся і відкрилася. Аня з моїм колишнім чоловіком домовилися про те, що вони мене повернуть, а разом зі мною і 2 квартири, всю нерухомість, він знову на мені одружиться і потім відсудить все.

Та з часом і Ані дійшло який її брат лицемір. Звісно я на неї сердилася, адже в свої брудні ігри вони вмішували дітей, та потім Аня вирішила мене познайомити з Русланом.

Так вона і вину свою загладила і знаючи, що зовсім скоро повернеться колишній, організувала мені “страховку”. З таким захистом мені тепер нічого не страшно. Дякую Аньці, за її витівки, зараз в мене є коханий чоловік і аж 5 улюблених діточок. А колишній, а що колишній, бігає від однією до іншої, потім розлучається, щоб квартиру отримати.