США наклали жорсткі санкції на 36 компаній, які підтримували росію

Уряд США оприлюднив так званий «чорний список» компаній, які допомагали Росії та таким чином порушили закони Америки про міжнародні санкції. Всього таких 36, їм обмежений доступ до американських технологій і товарів.

Про це повідомляє “Голос Америки”, пише ЦЕ EASY.

З 36 компаній, які потрапили під обмеження США, 25 – з Китаю. Інші базуються в Росії, ОАЕ, Литві, Пакистані, Сінгапурі, Великій Британії, Узбекистані та В’єтнамі.

Наголошується, що 6 компаній потрапили під жорсткі санкції через підтримку російського військово-промислового потенціалу. А ось російську компанію Intertech Instruments покарали за незаконне постачання Ірану.

Щодо китайських компаній, внесених до списку санкцій, вони й до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну постачали країні-агресору товари, які “викликають занепокоєння”.

А вже після цього продовжили постачання російським контрагентам, щодо яких США та їхні союзники запровадили санкції. У посольстві КНР у США заявили, що у відповідь буде вжито “необхідних заходів” для захисту прав китайських компаній.

“Сьогоднішні дії надсилають потужний сигнал організаціям та приватним особам у всьому світі – якщо вони намагаються допомогти Росії, Сполучені Штати покарають їх також”, – заявив заступник міністра торгівлі США Алан Естевес.

Враховуючи, що цим компаніям обмежили доступ до американських технологій та товарів, тепер американські компанії, які бажають постачати товари чи послуги фігурантам “чорного списку”, зобов’язані отримати спеціальну ліцензію Міністерства торгівлі США.

Related Post

Гроші на воду…Гроші на воду…

Тонни золота, гоночні траси і кістки динозаврів: як відпочивають мільярдери на розкішних яхтах. З давніх-давен люди тягнулися до розкоші і мріяли володіти всіма її атрибутами. Дорогі особняки в затишних куточках

У Макарові встановлюють модульне містечко для українців, які залишилися без житлаУ Макарові встановлюють модульне містечко для українців, які залишилися без житла

Спальні, їдальні, кімнати з санвузлами та душовими кабінами й навіть інтернет – такі умови пропонують українцям, які залишились без даху над головою, у модульному містечку в Макарові, що у Київській

Українським водіям підготували новий штрафУкраїнським водіям підготували новий штраф

У Верховній Раді був прийнятий у першому читанні законопроект №2207-д про управління відходами. Для автомобілістів підготували поправки до чинних норм. Так, за викинутий з вікна транспортного засобу сміття, порушник заплатить