Статус кандидата ЄС для України: Європарламент ухвалив резолюцію

Європейський парламент практично одноголосно ухвалив резолюцію на підтримку надання Україні та Молдові статусу кандидатів на вступ до Європейського союзу.

Рішення ухвалювали у четвер, 23 червня. Про це повідомив депутат Європарламенту Володимир Більчик у Twitter, пише ЦЕ EASY.

Так, Більчик наголосив, що Європарламент ухвалив резолюцію переважною кількістю голосів. Резолюцію підтримали 529 євродепутатів.

Були й ті, хто проти – 45 депутатів, утрималися – 14.

“Європарламент переважною більшістю голосів ухвалює резолюцію про кандидатський статус України, Молдови та Грузії: підсумки голосування говорять самі за себе. Чіткий сигнал підтримки статусу кандидата для України та Молдови напередодні сьогоднішнього засідання ЄС”, – написав він.

Зазначимо, що остаточне рішення про кандидатство України в ЄС має ухвалити сьогодні Європейська рада.

Варто зазначити, голова Європейської ради Шарль Мішель впевнений, що лідери Європейського Союзу 23 червня офіційно нададуть статус кандидата на вступ до ЄС Україні та Молдові.

“Це вирішальний момент для Європейського Союзу. Це геополітичний вибір, який ми зробимо сьогодні. Я впевнений, що ми надамо статус кандидата Україні та Молдові, а також чітку європейську перспективу Україні, Грузії та Молдові”, – сказав Мішель.

Related Post

2 липня в Україні відкрили кінотеатри2 липня в Україні відкрили кінотеатри

У Верховній Раді пояснили, чому кінотеатри не відкрились 10 червня. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив глава підкомітету в сфері кінематографа і реклами комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної

Україна отримала від Японії пільговий кредит на $500 млнУкраїна отримала від Японії пільговий кредит на $500 млн

Японія у рамках кредитної угоди надала Україні пільговий кредит на суму 65 млрд ієн (близько 500 млн доларів). Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України. Зазначається, що кошти направлено до

МОЗ назвало регіони, які не готові до послаблення карантинуМОЗ назвало регіони, які не готові до послаблення карантину

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я. Київ та ще 12 областей До послаблення карантинних обмежень, крім Києва, не готові Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська,