Статус кандидата ЄС для України: Європарламент ухвалив резолюцію

Європейський парламент практично одноголосно ухвалив резолюцію на підтримку надання Україні та Молдові статусу кандидатів на вступ до Європейського союзу.

Рішення ухвалювали у четвер, 23 червня. Про це повідомив депутат Європарламенту Володимир Більчик у Twitter, пише ЦЕ EASY.

Так, Більчик наголосив, що Європарламент ухвалив резолюцію переважною кількістю голосів. Резолюцію підтримали 529 євродепутатів.

Були й ті, хто проти – 45 депутатів, утрималися – 14.

“Європарламент переважною більшістю голосів ухвалює резолюцію про кандидатський статус України, Молдови та Грузії: підсумки голосування говорять самі за себе. Чіткий сигнал підтримки статусу кандидата для України та Молдови напередодні сьогоднішнього засідання ЄС”, – написав він.

Зазначимо, що остаточне рішення про кандидатство України в ЄС має ухвалити сьогодні Європейська рада.

Варто зазначити, голова Європейської ради Шарль Мішель впевнений, що лідери Європейського Союзу 23 червня офіційно нададуть статус кандидата на вступ до ЄС Україні та Молдові.

“Це вирішальний момент для Європейського Союзу. Це геополітичний вибір, який ми зробимо сьогодні. Я впевнений, що ми надамо статус кандидата Україні та Молдові, а також чітку європейську перспективу Україні, Грузії та Молдові”, – сказав Мішель.

Related Post

Українців безкоштовно навчатимуть українській мовіУкраїнців безкоштовно навчатимуть українській мові

В Україні відкриють безкоштовні курси для навчання української мови. Державні навчальні заклади та органи місцевого самоврядування повинні бути зацікавлені в тому, щоб створити всі необхідні сприятливі умови для вивчення мови.

Якої погоди чекати українцям восени та взимку 2020 року ?Якої погоди чекати українцям восени та взимку 2020 року ?

Погода в Україні восени буде теплою і сухою, а взимку не очікується повноцінного снігового покриву. Спекотна погода збережеться в Україні до 5-6 вересня. Далі температура трохи спаде, приблизно на п’ять

У якому вбранні краще зустріти 2021 рік: Важливі деталі!У якому вбранні краще зустріти 2021 рік: Важливі деталі!

Всім відомий вислів: “Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш!”, Напередодні новорічного свята звучить дуже актуально. Кожному хочеться блиснути незвичайними нарядами і вразити гостей своїм неперевершеним смаком і дизайнерським