Столицю прикрасила мініскульптура «Привид Києва»: де шукати

«Привид Києва» – символ мужності, нескореності й перемоги. В рамках проєкту “Шукай!” у столиці встановили бронзову мініскульптуру цього українського героя.

Творці проєкту кажуть, що повір’я мініскульптури: «Мене торкнись – перемогу наблизь». ЦЕ EASY розкаже, де слід шукати пам’ятку, щоб наблизити Україну до перемоги та зробити фото на згадку.

Так розмістили скульптуру на вулиці Богдана Хмельницького, 56-А. До місця найшвидше можна дістатися зі станції метро «Золоті ворота» або «Театральної».

Цікаво, що біля мініатюри є табличка з QR-кодом, за допомогою якого можна дізнатися більше про символи Києва.

«Це такий важливий образ для нас, українців. Він дає надію та почуття захищеності, адже над нашими головами є сміливі та такі вправні воїни», – розповіла автор проєкту «Шукай!» Юлія Бевзенко.

Додамо, загалом у Києві вже встановлено 37 бронзових мініскульптур від проєкту «Шукай!».

Довідка

Британський журнал The Times отримав підтвердження від керівництва України, що легендарний льотчик, відомий як «привид Києва» – це 29-річний Стапан Тарабалка з-під Коломиї.

13 березня він загинув у повітряному бою після того, як збив понад 40 російських літаків. Тарабалка посмертно нагороджений медаллю України «За бойову відвагу» орденом «Золота Зірка» і званням Героя України.

Related Post

Коли в Україну прибудуть HIMARS: Єрмак назвав терміниКоли в Україну прибудуть HIMARS: Єрмак назвав терміни

Українські військові практично освоїли застосування реактивних систем залпового вогню HIMARS та закінчують навчання. А це означає, що невдовзі пускові установки прибудуть до України. Як заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак

Українське житло з 2000-х подешевшало втричіУкраїнське житло з 2000-х подешевшало втричі

З 2008 року вартість житлової нерухомості в Києві знизилася більш ніж втричі – з 3,6 тисячі до 1 тисячі доларів за квадратний метр. Як відзначають аналітики, ціни на житло в

Мінімальну зарплату можуть підвищити вже в серпніМінімальну зарплату можуть підвищити вже в серпні

6 серпня у Верховній Раді зареєстрували законопроект про підвищення мінімальної заробітної плати. Її президент пропонує підвищити до 5 тисяч гривень. Раніше в Офісі президента анонсували, що цей документ парламентарії можуть