Свекруха привезла свою подругу, яка стала підбивати чоловіка їхати на заробітки

Мій чоловік уже 2 роки марить заробітками. Не те щоб у нас не вистачало на щось, але він хоче примножити статки, придбати гарний автомобіль і взагалі трішки підзбирати грошенят. У нас двійко малих дітей, і якось так повелося, що все завжди робила я. Він був на роботі, забезпечував нас, я господарювала по дому. Встигала і підзаробляти, тратила ті гроші на солодощі для дітей, різні розвиваючі ігри та гуртки.

Наші друзі майже всі були за кордоном. Коли вони приїздять, то привозять звідти досить пристойні суми, а ще – проблеми зі здоров’ям, і саме головне кілька коханок. Не прямо так щоб з собою, але там їх заводять, а прибуваючи додому не забувають їм писати періодично. Місяць-другий побули, та й назад їдуть, в “забугорне” життя.

Жінки чи то не розуміють, чи то роблять вигляд, а може і самі тихенько гуляють. А тепер от і мій, надихнувшись розповідями друзів вирішив що треба неодмінно їхати. Навіть документи почав робити.

Я вже і плакала, і посила, і сварилася, і казала що піду сама на роботу, якщо йому так грошей бракує. Але ніяк. Тоді звернулася до свекрухи. Вона, треба сказати, та іще інтригантка. Заспокоїла, сказала чекати в гості.

Через 3 дні приїхала наче б то зі своєю подругою до нас. Я не дуже зраділа, бо терпіти не могла ту Ірину. Знала б я чим то все повернеться.

Сіли за стіл, Іра хильнула і давай розказувати, як її чоловік багато в Польщі заробляє. Я в шоці, свекруха задоволена сидить. Чоловік тільки на вус мотає, бо ж знайшов собі поплічника. Я вже й не витримала, кинула тарілкою об підлогу і пішла до своєї спальні, але двері залишила відчинені. Діти поснули давно, а як прокинуться то буду чути.

Тут роздаються звуки з кухні. Чую, а Ірина розказує, як вона вже мріє чоловіка відправити. Каже, мовляв, спочатку благала, як я щоб не їхав, а потім звикла, і тут собі коханця завела. Розказує головне, з таким захватом. А потім додала, що як тільки її бідний чоловік поїде, то вона тихенько і подасть на розлучення. У неї знайомі є, то і квартиру відсудить, і дачу і 2 машини.

Мого Дмитра аж перетрусило всього, коли я на кухню зайшла. Гості порозходилися, а ми спати пішли. Коли прийшов час чоловіку їхати, я склала речі і вила як та одинока вовчиця. Ввечері ми мовчки пішли на вокзал на потяг. Я провела його на пероні і пішла плакати додому.

Приїжджаю, а він в під’їзді на валізі сидить. А в руках квиток. Каже дати переплутав. Завтра виїзд. Щастю моєму меж не було, а потім, перед самим сном приносить мені квиток і каже, що не може розібратися, просить допомоги. Дивлюсь, а там 2 квитки до Турції на наше ім’я. А ще записка зі словами: ” Я ніколи тебе не покину”.

Свекруха правда за свій театр нову сумку захотіла, але я їй на радощах ще й капелюшок купила. Вона ж мені сім’ю зберегла.

Related Post

Як самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловікомЯк самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловіком

Історія людини, яка пізнала ціну справжнього кохання. «Роки самотності роблять нас краще і навчають розбиратися в людях», – стверджує Олександр, хлопець, який розповів цю історію. – Так вийшло, що через