Свекруха вважає, що мій молодший брат – мій таємний син

Ми зустрічаємося з чоловіком вже два роки, з них півроку живемо разом. Попередня дівчина партнера дуже подобалася його матері, вони дружили. Мене в його родині не приймають – один раз ми з ним заїхали, і свекруха запитала: «Дівчина, як вам не соромно сюди приходити?».

Іншим разом бачилися на дачі, де вона всю дорогу розповідала мені, якою гарною була його колишня. Нещодавно його мати ходила до ворожки, і та сказала, що мій трирічний брат насправді – моя дитина.

Але у мене раніше взагалі чоловіків не було. І навіщо їй це все? Вона вважає, що я експлуатую її сина. Це не виходить у мене з голови. Як можна заздалегідь ненавидіти того, кого не знаєш? Як мені простіше ставитися до ситуації?

Катя, 21 рік. Порада від психолога.
Катю, просто зрозумійте, що ваш пошук відповіді на питання «чому?» в зв’язку з іншою людиною абсолютно безплідний і тому приречений на невдачу. Такий пошук має сенс тільки в тому випадку, якщо в ньому бере активну участь інша людина.

Не думаю, що вам вдасться мотивувати маму вашого чоловіка на подібні спільні дослідження. Так що залиште її в спокої і займіться своїм життям, своїми відносинами.

Я вважаю, якщо ви будете серйозніше ставитися до свого партнерства з молодою людиною, то простіше будете ставитися до відносин з його мамою. Ви не зобов’язані налагоджувати контакт з усіма, з ким спілкується ваш партнер. Ви не зобов’язані любити всіх цих людей.

Побережіть себе. Не розпиляйтеся. Сконцентруйтеся.

Побудуйте для початку хороші відносини тільки з однією людиною – вашим чоловіком. І тільки коли відчуєте, що ця задача вирішена і ваші відносини набули стабільність, а у вас з’явилася впевненість в них, подивіться на всі боки, пошукайте інших людей, з якими варто налагоджувати контакт.

Related Post

Нещодавно на вулиці зустрів ту саму дівчину, в яку був закоханий в юності … І нічого … Нічого не тьохнулоНещодавно на вулиці зустрів ту саму дівчину, в яку був закоханий в юності … І нічого … Нічого не тьохнуло

У сімнадцять років я закохався в одногрупницю. Це не була закоханість. Почуття формувалися досить довго. Ми навіть зустрічалися деякий час. Але нічого серйозного в результаті з наших відносин не склалося.

Як безболісно балансувати між дружиною і коханкою?Як безболісно балансувати між дружиною і коханкою?

У мене є дружина, ми разом 24 роки, і коханка, з якою зустрічаємося 20 років. Люблю обох. Три роки тому була спроба зійтися з коханкою і почати нове життя, але

Люди яких ми брали на роботу почали нас обманюватиЛюди яких ми брали на роботу почали нас обманювати

Я завжди стараюся добре відноситися до людей. На дух не переношу брехню і нещирість. Це не для мене. Але іноді зустрічаються люди, після спілкування з якими я починаю задумуватися: а чи