Свекруха вважає, що мій молодший брат – мій таємний син

Ми зустрічаємося з чоловіком вже два роки, з них півроку живемо разом. Попередня дівчина партнера дуже подобалася його матері, вони дружили. Мене в його родині не приймають – один раз ми з ним заїхали, і свекруха запитала: «Дівчина, як вам не соромно сюди приходити?».

Іншим разом бачилися на дачі, де вона всю дорогу розповідала мені, якою гарною була його колишня. Нещодавно його мати ходила до ворожки, і та сказала, що мій трирічний брат насправді – моя дитина.

Але у мене раніше взагалі чоловіків не було. І навіщо їй це все? Вона вважає, що я експлуатую її сина. Це не виходить у мене з голови. Як можна заздалегідь ненавидіти того, кого не знаєш? Як мені простіше ставитися до ситуації?

Катя, 21 рік. Порада від психолога.
Катю, просто зрозумійте, що ваш пошук відповіді на питання «чому?» в зв’язку з іншою людиною абсолютно безплідний і тому приречений на невдачу. Такий пошук має сенс тільки в тому випадку, якщо в ньому бере активну участь інша людина.

Не думаю, що вам вдасться мотивувати маму вашого чоловіка на подібні спільні дослідження. Так що залиште її в спокої і займіться своїм життям, своїми відносинами.

Я вважаю, якщо ви будете серйозніше ставитися до свого партнерства з молодою людиною, то простіше будете ставитися до відносин з його мамою. Ви не зобов’язані налагоджувати контакт з усіма, з ким спілкується ваш партнер. Ви не зобов’язані любити всіх цих людей.

Побережіть себе. Не розпиляйтеся. Сконцентруйтеся.

Побудуйте для початку хороші відносини тільки з однією людиною – вашим чоловіком. І тільки коли відчуєте, що ця задача вирішена і ваші відносини набули стабільність, а у вас з’явилася впевненість в них, подивіться на всі боки, пошукайте інших людей, з якими варто налагоджувати контакт.

You cannot copy content of this page