fbpx

Син переїхав до нас, а Катя лишилася у квартирі жити сама

Тарас з Катею, як то кажуть, дружили із пісочниці. Познайомилися, коли ще й говорити не вміли й з того часу, майже завжди були разом. Малими гуляли разом, у садочку одному навчалися, у школи правда ходили різні, але потім вступили до одного інституту.

Ніхто й не дивувався, коли вони почали зустрічатися і за кілька років вирішили одружитися. Жили діти дружно. Ми до них у гості ходили, а вони до нас. Така собі була родинна ідилія.

Катя й Тарас закінчили навчання обидва з червоними дипломами. Змогли знайти гарну роботу. Купили спочатку одну машину. А потім і другу. Пожили у нас кілька років, а потім і квартиру купили. Ми з дружиною не могли натішитися.

Як будь-яким батькам нам було приємно за дітей, раділи, що вони виросли такими розумними й самостійними. Звісно нам з дружиною вже хотілося й онуків бавити, але ми не підганяли дітей. Вирішили, що то їхня справа і як вирішать, так і буде.

А вони не поспішали й жили для себе. Перші кілька років і справді все було добре, але чим далі, тим частіше син натякав нам, що вже хотів би завести дитину, але Катя не хоче.

Ми пояснювали йому, що у неї кар’єра та звісно ж, вона побоюється, що роки праці можуть опинитися під загрозою під час вагітності та декретної відпустки, адже все-таки багато підприємств дуже упереджені до вагітних жінок.

Ми говорили Тарасу, що розуміємо його й самі б уже бавили онуків, але на Катю тиснути не варто. Всьому свій час. Та щось останнім часом Тарас і Катя стали рідше в гості забігати, все частіше були якісь напружені та похмурі, не відчувалося колишньої легкості та щастя.

І ось кілька місяців тому вони повідомили нам, що вирішили пожити окремо.Ми з дружиною дуже засмутилися. Адже Катя нам була як рідна дитина, ми її дуже любили й пара вони були така гарна.

Син переїхав до нас, а Катя лишилася у квартирі жити сама. Але забігала до нас у гості. Ми дуже сподівалися, що скоро діти помиряться і будуть жити як і раніше.

Сподівалися, що новий рік будемо зустрічати уже разом. Але на новий рік Катя нам передзвонила і привітала, перепросила, що не зможе забігти, бо виїхала в гори кататися та сказала, що подарунки передала Тарасом.

Ми дуже тішили, що Катя про нас не забуває і звісно їй теж передали подарунки й по приїзду запросили в гості.Вона прийшла просиділа у нас до пізна Тарас пішов її проводити, а прийшов аж зранку і повідомив, що вони вирішили знову з’їхатися і нарешті разом вирішили завести дитину.

Ми з дружиною були невимовно раді, це справжнє новорічне диво, не інакше! А ви вірите в дива на Новий рік.

Related Post

Сім’я намагається видати мене заміж за некоханого чоловікаСім’я намагається видати мене заміж за некоханого чоловіка

Мені 34 роки. Дітей немає, незаміжня, постійного партнера теж немає. Два роки тому мама познайомила мене з сином своєї подруги. Як чоловік він мені не сподобався, спілкування швидко зійшло нанівець.