Син в 5 років видав мені таке, що я ледь від здивування щелепи не згубила

У мене з моєю рідною маскою відносини м’яко кажучи дуже погані. Але хочу сказати, що іноді, коли все ж мені доводиться вести до неї дитину, то вона не відмовляє.

Цього разу так і сталося. На роботі новий працівник не вийшов в цех, це могло бути з поганими наслідками, тому що моя бригада має норму, яку треба виконати, не хотілося мені підставляти людей, от тому в свій вихідний я поїхала на роботу на завод.

Сина по дорозі лишила мамі, звісно ж що попередивши як тільки дізналася про це.

Не варто розповідати що я тільки вислухала в свій бік. Але мама від такого щастя ніколи не відмовиться. Вона сама пенсіонерка, ніде не працює, та і вік вже не той.

А коли я відправляю їй сина, то заїжджаю тоді з продуктами до неї, привожу багато всякої їжі. Тому і не відмовляється. А ще, тому, що вона просто не втратить можливості розказати мені яка я непутяща.

Так чи інакше треба, що вже зробиш. Єдине чим я була невдоволена, це тим, що від маси сир вічно вертається додому якийсь нервовий.

Я списувала все на її важкий характер, адже ж не стане рідна бабуся дитину ображати. Малому вже 5 років. Нормальний вік, тимпаче що сучасні діти як не в телефонах то в планшетах.

Але по поверненню я звернула увагу на те що син дійсно дуже нервовий. А коли ми поїхали додому він видав мені що я погана, бо мене робота цікавить більше ніж власна дитина, в 5 років мене дитина кар’єристкою назвала. Як думаєте могла мати його налаштувати проти мене?

Related Post

Чоловік як батько – це не вирокЧоловік як батько – це не вирок

Я давно чула теорію про те, що дівчина вибирає собі чоловіка такого типу як батько. Раніше я дуже скептично ставилася до висновків психологів, але життя моєї сім’ї підтверджує їх висновок.

Коли я вночі пішов попити води, почув як Макс плаче в своїй кімнатіКоли я вночі пішов попити води, почув як Макс плаче в своїй кімнаті

Антон і Аня запросили мене на святкування річниці свого весілля. Ми добряче погуділи. Годині об одинадцятої ночі гості розійшлися, а мені запропонували залишитися на ніч, так як в моєму стані