Так і я живу, самотньо, з мріями про справжню родину

Всі мої подруги давно одружені, деякі вже навіть встигли розлучитися і знову вийти заміж. Мені 35 років, і я досі одна. Батьки спочатку весь час питали, коли я нарешті подумаю про сім’ю, дітей, чоловіка. Тепер упокорилися з моєю самотністю, тільки мама зрідка плаче з горя, коли бачить моїх подруг із дітьми.

Ще під час навчання, я в інституті зустрічалася з хлопцем, на рік старшим за мене. Він був приїжджий і жив у гуртожитку. Але після закінчення навчання, він поїхав у своє рідне місто, де, як виявилося, на нього чекала дівчина, з якою вони вирішили одружитися.

Про це він сказав мені перед самим від’їздом. Вибачився і зізнався, що зі мною він був, щоб не бути одному в чужому місті. Він був знайомий з моїми батьками і часто бував у нас удома. Мамі він дуже подобався і тепер вона звинувачує мене, що я не змогла його утримати.

Добре ще, що я живу окремо від батьків, у мене своя квартира, робота в рекламному агентстві, яка дозволяє бути незалежною та ще й батькам допомагати. Є все, крім сім’ї та надії на те, що зустріну свою другу половинку.

Але іноді слухаю на роботі розмови своїх співробітниць, про неслухняних дітей, чоловіків, які у вихідні тільки з друзями гуляють або на дивані перед телевізором сидять в одних трусах. Усі вихідні в них на кухні, свята теж. То у дітей у школі проблеми, то зі свекрухою сварки.

І кожна починає мені заздрити, що я живу для себе, нічого не потребую, можу поїхати відпочити за кордон. Але ніхто не знає, якими здаються довгими вихідні, а особливо святкові дні, коли крім як до батьків, і в гості сходити нема до кого.

У мене, звичайно ж, є подруги, але коли ми збираємось разом на дні народження або виїжджаємо на природу, я почуваюся зайвою. Так і я живу, самотньо, з мріями про справжню родину.

Related Post

Мрії повинні збуватися – у неї є квартираМрії повинні збуватися – у неї є квартира

Дмитро стояв біля вікна. Сніжинки кружляючи, поволі падали на землю. Останній день цього року. Три місяці тому не стало мами – останньої рідної людини на землі. Святкувати Новий рік не

Коротка історія про те, як можна за мить зруйнувати відразу 2 життяКоротка історія про те, як можна за мить зруйнувати відразу 2 життя

Була у весільній сукні, яка так їй личила. Весільна фата прикривала шовкове волосся. Коханий ніжно цілував свою наречену і говорив: “Я буду тебе все життя на руках носити. Я не