Так і я живу, самотньо, з мріями про справжню родину

Всі мої подруги давно одружені, деякі вже навіть встигли розлучитися і знову вийти заміж. Мені 35 років, і я досі одна. Батьки спочатку весь час питали, коли я нарешті подумаю про сім’ю, дітей, чоловіка. Тепер упокорилися з моєю самотністю, тільки мама зрідка плаче з горя, коли бачить моїх подруг із дітьми.

Ще під час навчання, я в інституті зустрічалася з хлопцем, на рік старшим за мене. Він був приїжджий і жив у гуртожитку. Але після закінчення навчання, він поїхав у своє рідне місто, де, як виявилося, на нього чекала дівчина, з якою вони вирішили одружитися.

Про це він сказав мені перед самим від’їздом. Вибачився і зізнався, що зі мною він був, щоб не бути одному в чужому місті. Він був знайомий з моїми батьками і часто бував у нас удома. Мамі він дуже подобався і тепер вона звинувачує мене, що я не змогла його утримати.

Добре ще, що я живу окремо від батьків, у мене своя квартира, робота в рекламному агентстві, яка дозволяє бути незалежною та ще й батькам допомагати. Є все, крім сім’ї та надії на те, що зустріну свою другу половинку.

Але іноді слухаю на роботі розмови своїх співробітниць, про неслухняних дітей, чоловіків, які у вихідні тільки з друзями гуляють або на дивані перед телевізором сидять в одних трусах. Усі вихідні в них на кухні, свята теж. То у дітей у школі проблеми, то зі свекрухою сварки.

І кожна починає мені заздрити, що я живу для себе, нічого не потребую, можу поїхати відпочити за кордон. Але ніхто не знає, якими здаються довгими вихідні, а особливо святкові дні, коли крім як до батьків, і в гості сходити нема до кого.

У мене, звичайно ж, є подруги, але коли ми збираємось разом на дні народження або виїжджаємо на природу, я почуваюся зайвою. Так і я живу, самотньо, з мріями про справжню родину.

Related Post

Подруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доніПодруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доні

Моя подруга вийшла заміж. Вчора була її весілля. Я була свідком нареченої. Я в шоці. Ми з Женькою подруги з першого класу. Виросли в одному селищі. Все життя йдемо разом.

Панчохи, білизна, компот і голубці: ідеальна жінкаПанчохи, білизна, компот і голубці: ідеальна жінка

Вважав себе закінченим холостяком. Над усе цінував свободу і можливість робити те, що хочу саме я, а не хтось інший. Змінилося все 4 місяці тому, коли став зустрічатися з однією