fbpx

Так сталося, що я завагітніла від одруженого чоловіка, потім я познайомилася з його дружиною, ми так втомилися з нею через всі плітки, які ходять навколо нас, що вирішили поїхати з міста всі разом і почали жити втрьох

Мені 20 років, 7 місяць вагітності, я живу з чоловіком, йому 27. У нього є ще жінка – це його перша дружина й у них спільний син, вона живе окремо, але він часто там проводить час іноді ночує.

Все починалося так: ми познайомилися, мені було всього 17, йому 24 на той момент він жив з дружиною і з дитиною, але саме в той період, коли ми почали зустрічатися його дружина була в Вірменії. Він відправив її туди до своєї мами з дитиною, я по початку не знала, що він одружений, потім він зізнався, але на той момент я закохалася і втратила голову, знаю звучить безглуздо у17 років, ми зустрічалися, все було як уві сні, я його дуже полюбила.

Минуло 3 місяці й він дізнається, що його мама смертельно хвора, він все кидає і їде на батьківщину, щоб встигнути попрощатися, пройшло 1,5 місяці, від нього ніякої звістки. Я думала все, кінець, але раптом він дзвонить мені й просить чекати його.

Я йому сказала, що в цьому немає сенсу, адже він приїде не один, а з сім’єю, він сказав, що все буде добре і він благав мене чекати його. Я звичайно ж його дочекалася.

Він приїхав з родиною, я звісно запитала, що буде далі, він сказав, що не любить її й піде, як дитина трохи підросте, просив мене чекати.

В один прекрасний момент, ми з нею зустрілися, все обговорили й зрозуміли, що він вішає нам локшину. Загалом ми закрили на все очі й прийняли той факт, що тепер нам доведеться його ділити, було багато сварок, нервів з 2-х сторін, він не міг визначитися. У підсумку ми з нею поговорили й вирішили, що ми хочемо поїхати від пліток і чуток, але для цього потрібно поїхати всім разом, бо жодну з нас він кидати не хотів, сказали йому, що ми не проти одна одної, виїхати б далі від ганьби й бути разом з ним.

Ми поїхали в інше місто, там жити разом в одній квартирі, спочатку все було добре, ми намагалися перебороти ревнощі, але я не могла з цим справлятися, ми стали подругами, все розповідали одна одній, але настав момент, коли ми з нею вже не могли знаходиться в одній квартирі й почали будувати одна одній підступи.

У підсумку вона зробила так, щоб я поїхала і я поїхала, а я своєю чергою зробила так, щоб він її вигнав, у мене вийшло. Вона стала жити окремо, наймати квартиру, а я повернулася до нього, він говорив, що це кінець і їх більше нічого не пов’язує, через місяць, я зрозуміла, що він знову помирився з нею.

Я страждаю, плачу, про все шкодую, знаю що винна, він не звертає на мене уваги, дорікає, що живу у нього, Мені здається, що він шкодує про все і хоче бути з дружиною, але вагітна я і йому просто нікуди діватися, а мені нікуди піти, скоро народиться наш малюк і я не зможу не працювати і нічого, тому терплю всі його приниження, заради дитини.

Він при цьому перевіряє мій телефон, контролює мене і ревнує, я не знаю, що мені робити, я його дуже люблю, але жити більше так не можу. Дякую.

Related Post

Довелося вживатися в роль королеви…Довелося вживатися в роль королеви…

Мені 40 з невеликим, кілька років в розлученні, двоє дітей. Після розлучення було багато спроб завести відносини. І хоча виглядаю я непогано, оточуючі вважають красивою, а чоловіки часто роблять компліменти,

Артем почав худнути заради колеги на роботі, але поки зкинув 20 кіло вона вийшла заміж за іншого…Артем почав худнути заради колеги на роботі, але поки зкинув 20 кіло вона вийшла заміж за іншого…

Є друг дитинства. Спілкуємося часто. Після університету він влаштувався працювати в офіс, робота сидяча, спосіб життя пасивний, фізичних навантажень немає.  Набрав за пару років кілограм 18-20. Виглядати став так собі

facebook