І чому таким, як Віра, трапляються такі порядні і гідні чоловіки?

Мій рідний брат Ігор працює начальником одного з відділів у великому банку. Він завжди добре заробляв і зовсім недавно купив однушку в центрі міста. Почав її здавати, а сам продовжував відкладати гроші на майбутнє. Ігор завжди допомагав бабусі з дідусем, мамі і мені. І я безмежно ціную це, люблю і поважаю свого старшого брата за всі його вчинки. Спокійний, добрий, тихий і не по роках мудрий Ігор завжди був прикладом для мене.

Нещодавно Ігор познайомив нас зі своєю дівчиною. Його обраниця дуже схожа на брата. Така ж чудова і спокійна, як він. Тому я була щиро рада, коли Ігор зробив Вірі пропозицію. Розкішне весілля, величезний діамант на пальці, шикарна біла сукня … Зрозуміло, що всі витрати взяв на себе брат. Але відразу після весілля Ігор зателефонував мені і попросив дати йому пораду.

– Лариса, як думаєш, чи варто мені купувати нову квартиру зараз? Просто мені пропонують вигідний контракт в Європі, і, можливо, ми переїдемо. Але Вірочка просить все одно купити квартиру тут. Каже, що так буде спокійніше.

– Ігор, якщо ви плануєте залишитися в місті і завести дітей, то купуй двушку. Відразу зробите в ній ремонт і зможете там жити. А якщо ви хочете поїхати, то купувати квартиру просто безглуздо.

Але Ігор послухав дружину. Причому вибір припав на 3-кімнатну квартиру в новобудові. У підсумку на ремонт грошей просто не вистачило, і брату довелося оформити кредит. Віра запропонувала пожити у її батьків, поки все не налагодиться. Вона звикла до розкоші, тому одинокімнатна Ігоря її не влаштувала. Коли вони переїхали, я зовсім втратила зв’язок з братом. Але я не засмутилася. Все-таки у Ігоря тепер нове життя і свої клопоти.

Через півроку мені знову зателефонував Ігор і попросив дати притулок йому на ніч. Було чутно, що він чимось дуже стурбований. У той час я була на дачі, тому Ігор без проблем залишився у мене вдома. А коли я повернулася, брат розповів, що сталося.

– Уявляєш, попросив у Віри грошей до зарплати, щоб оплатити кредит. Вона дала, а мені в той же день виплатили аванс. Звичайно, я відразу повернув їй гроші. Сказав, що все нормально і я можу впоратися сам. А вона мені заявляє: «Ось як! Не хочеш, щоб я тобі допомагала, щоб потім забрати цю квартиру? Щоб сказати мені, що я не брала в цьому участі?! »

Ігор оторопів. У чому логіка? Адже вони вже сім’я, і ​​квартира спільна. Для Віри він і купив її, власне кажучи. А тепер ось це … Ще й теща підключилася. В результаті брата звинуватили в тому, що він хоче залишити за собою квартиру, і вигнали його. Ось він і приїхав до мене. А зараз хоче попросити квартирантів з’їхати, щоб перебратися в ту саму однокімнатну.

У новій квартирі Ігор все ще планує робити ремонт. Думає, що скоро помириться з дружиною, адже він так любить її і хоче зберегти сім’ю. А я от взагалі не розумію, якщо чесно, навіщо йому такі відносини? Подумати тільки, через якусь дурницю Віра готова зруйнувати їхній шлюб. Ще й батьків підключає і стає на їхній бік. Я вважаю, що своя нова сім’я куди важливіша. Загалом, шкода мені Ігора. Якщо він помириться з нею, так і буде все життя танцювати під її дудку. І чому таким, як Віра, трапляються такі порядні і гідні чоловіки?

You cannot copy content of this page