Тепер я не одна, у мене буде найголовніше – дитина, якій я віддам все моє невитрачене кохання

Я зустрічалася з хлопцем три роки, а потім він пішов до моєї найкращої подруги. Через деякий час вони одружилися. Так я втратила одразу двох близьких мені людей. Тоді мені було дев’ятнадцять років.

Минув час, і я знову познайомилася з хлопцем. Але за рік ми розлучилися. Він завжди був у пошуках роботи, ніде довго не затримувався. Іноді замість зустрічі зі мною, обирав компанію своїх друзів і вони йшли тусити.

Я терпіла, допомагала шукати йому роботу, навіть давала гроші, бо у нього їх постійно не було. Ми стали сваритися, і я зрозуміла, що так буде постійно. І вирішила з ним розлучитися.

Зараз мені тридцять п’ять років, маю свою квартиру, роботу. Весь цей час я була одна, але нещодавно познайомилася з чоловіком, старшим за мене на десять років. Мені завжди хотілося жити за містом і я думала, що ми продамо свої квартири й купимо чи збудуємо будинок. Але він переїхав жити до мене, бо свою квартиру залишив колишній дружині та дітям.

Я не заперечила, щоб його не образити, але мені не дуже подобається те, що він майже всю зарплату витрачає на дітей. Я розумію, що діти вчаться і їм потрібно допомагати, але не віддавати все. Моїх грошей вистачає, але мені неприємно, що він живе на всьому готовому та ще й на мої гроші.

Але коли я сказала йому, що вагітна, він розлютився, почав кричати, що в нього вже є діти і йому більше не треба. Це в нього є, а як я? Сказав, що у тій сім’ї діти виросли, і йому захотілося пожити собі. І він не збирається починати все спочатку, і няньчитися з маленькою дитиною.

Коли він сказав, щоб я обирала чи він чи дитина, я, звичайно ж, обрала дитину. І він пішов, мабуть, шукати ще одну таку, як я. Я вже не сподіваюся знайти своє щастя, але ні про що не жалкую. Тепер я не одна, у мене буде найголовніше – дитина, якій я віддам все моє невитрачене кохання.

Related Post

Поїхала на заробітки і обікрала сеньйору, але ті гроші ледь не накоїли бідиПоїхала на заробітки і обікрала сеньйору, але ті гроші ледь не накоїли біди

Настали в нашій сім’ї такі часи, що матері довелося поїхати на заробітки. Ми малі були, плакали постійно, просили щоб не їхала нікуди, але хіба нас хто слухав. Поїхала ненька до

Моя свекруха почала “радити”, як мені одягнути дитину на прогулянку, як мені її годувати, як розмовляти зі своїм чоловіком, в загальному в усі наші справи сунула свій ніс, а у мене була в добавок, післяпологова депресія і я почала їй грубити й почалися суперечки, скандали, а вона вважала, коли ми живемо в її квартирі, повинні танцювати під її дудку, а я гнула свою лініюМоя свекруха почала “радити”, як мені одягнути дитину на прогулянку, як мені її годувати, як розмовляти зі своїм чоловіком, в загальному в усі наші справи сунула свій ніс, а у мене була в добавок, післяпологова депресія і я почала їй грубити й почалися суперечки, скандали, а вона вважала, коли ми живемо в її квартирі, повинні танцювати під її дудку, а я гнула свою лінію

Як нелюбов свекрухи відбивається на моїй дитині. Моя історія настільки довга, що навіть і не знаю з чого почати. Ну почнемо з самого початку. Зустріла хорошого хлопця, завагітніла і ми почали