Тут лунає дзвінок на його мобільник і я бачу там висвічується жіноче ім’я, скажімо Анечка, тобто зменшувально-пестливе. І тут він мені видає: Анечка, це дружина…

Мені було на момент знайомства 28 -, йому 54 …. Познайомилися ми в тренажерному залі, пару раз там зустрілися, розговорилися, потім він мене запросив на перше побачення в кіно.

У призначений час дзвонить (а домовлялися зустрітися перед входом у великий торговий центр) і каже, щоб я піднімалася вгору і він мене там зустріне …. Я кажу, давай почекаю перед входом – він ні, так буде зручніше …..

Я насторожилася, що це за шифрування таке і питаю “чи не одружений ти?” На що була відповідь – ні, звичайно …. Ну, я зі спокійною душею стала спілкуватися з людиною і зустрічатися з ним …. Десь місяці через два я зрозуміла, що люблю його, що мені з ним дуже добре , що чоловік він надійний і серйозний і як добре, що ми з ним разом …

Далі, я дуже чекала моменту, коли ми з ним опинимося наодинці і коли це сталося, я зрозуміла, що дуже люблю цю людину і хочу бути разом з ним назавжди …..

Тут лунає дзвінок на його мобільник і я бачу там висвічується жіноче ім’я, скажімо Анечка ….., тобто зменшувально-пестливе … Я кажу, підійди. Він – не хочу брехати, потім підійду …

Я:?

Ну і тут він мені видає: Анечка, це дружина ….

Я:  Чому мені не сказав, і т.д. І тут він з нахабним виглядом говорить, посміхаючись, ну ти ж не питала, а так я б сказав, звичайно ….. І тут стандартно, з дружиною не живемо, а ти вся така чудова і т.д одні компліменти і локшина на вуха …

Я там перед ним мало не розревілася і поїхала …

Намагалася в собі заглушити всі почуття до нього, але не змогла і коли він через 2 тижні подзвонив мені, я знову поїхала на побачення до нього …. ну і знову все по-старому понеслося, закрутилося …

Далі, відволікся від оповідання, ось що хочу сказати ….

Це жінки страждають, а чоловіки дуже добре себе почувають ..

Я знайшла його на однокласниках і подивилася щасливі фото його сім’ї, дітей, онуків, дружини, яка дуже його любить і це по фотках видно – прям така зразкова сім’я ….. Жінці за 50 і як дружина вона дуже хороша ….

Я, вирішила я відійти в сторону, нехай він з іншими дівчатами розважається, а потім біжить в сім’ю, а я не можу більше …

Я  ридала кожен день і ця ситуація дуже мене вивела з колії …. я не знала, як розлюбити його, а було мені дуже погано без нього ….

Зустрілися ми якось знову випадково і я не змогла встояти і знову поїхала до нього …. І тут під час інтиму він у мене запитує, чи немає у мене ще подружки для сексу втрьох?

І чи не хотіла б я спробувати це з 2 чоловіками ….

Тут я розумію, що я все ридаю, що люблю його, а для нього це просто розвага …. Потішити свою гідність …. Коханій людині не запропонують дівчинку для ліжку …..

Дружина страждає, я страждаю, може ще у нього пара дур таких, які повірили в його неземну любов до них, і розвісили вуха ….. а для чоловіків це просто задоволення, вони і не думають, що щось погане роблять. …. Навпаки, нібито класно час проводять …..

Ще що хочу сказати, чоловік серйозний, діловий, успішний, з боку – хороший сім’янин, займається спортом і т.д. Весь такий позитивний …. на хорошому рахунку у всіх.

Коротше, дівчата, думайте більше про себе, вони про вас і не думають, страждаєте ви чи ні, чи страждає дружина, діти, вони тільки розважаються і живуть собі на втіху ….

You cannot copy content of this page