Тягне тільки до дівчат на 10 років молодше за мене

Поки мені не виповнилося 30 років, я був всеїдний в плані дівчат і в стосунках не було меж. Зустрічався з дівчатами і жінками різного віку. Тепер мене як підмінили. Не можу нічого з собою вдіяти. Сприймаю дівчат не старше 27.

Хоча намагався зустрічатися і з однолітками, трохи молодшими або старшими. Але не можу і все. Вони здаються мені пересічними, нудними, менш романтичним. Це нормально?

Сергій, 37 років. Порада від психолога.
Якщо мова йде про амбітних 27-річних дівчат, які живуть в мегаполісі, то вони часто вже не націлені на шлюб, у них, швидше за все, немає дітей, вони оптимістично дивляться в майбутнє, легкі на підйом. Такі дівчата мотивовані, енергійні, ідеалізують життя і відносини. Старіння їх поки не турбує.

Ви, спілкуючись з ними, відмовляєтеся від власного старіння. Можливо, ви хочете, щоб вам завжди було 27, ви виглядали молодим і подобалися тим, хто молодше.

Ви пишете, що ровесниці здаються вам нудними, занадто домашніми, буденними. Можливо, ви боїтеся, що теж станете таким. Хоча об’єктивно кажучи, люди всі різні, і жінки різні в 35 і в 40 років.

Вважаю, що ви не бажаєте шлюбу і сім’ї, вас не цікавлять діти, вам потрібен партнер 27-річний, щоб залишатися в зоні відповідальності та інтересів цієї вікової групи. Ви не бажаєте погоджуватися з тим, що ми змінюємося, змінюються пріоритети, цілі. І це ваше право. Інше питання, що чим старше, тим складніше відповідати запитам партнера з великою різницею у віці.

Треба усвідомлювати, що є реальність, що ми не можемо втекти від часу і старіння

Вам буде 45, а їй 25, вам 50, а їй 27, такі відносини рідко життєздатні. Чи надовго вас ще вистачить? І які перспективи?

Справа не в тому, нормально це чи ні, а в тому, що ви переживаєте кризу. Якщо шукаєте відповіді на свої питання по-справжньому, подумайте на 10 років вперед. Уявіть своє життя без феєрії романтики і ідеалізації. Що буде відбуватися, що вас влаштує, на що ви готові, які ризики і переваги?

Ви не зобов’язані жити якимось певним чином в особистому плані, це тільки ваш вибір. Але треба усвідомлювати, що є реальність, що ми не можемо втекти від часу і старіння. І від проблем у відносинах, спілкуванні, самовідчуття, властивих нашому віку, – теж.

Related Post

Весілля мого чоловіка і його коханки на якому я була у вечірній сукніВесілля мого чоловіка і його коханки на якому я була у вечірній сукні

У мого чоловіка є коханка. Зустрічається з ним давно. Я не проти їхніх стосунків. Робити капості і мстити коханці у мене навіть і думок не було. Для мене дуже неприємно,

Здається, що хлопець любить тих жінок, які розірвали з ним стосунки. Зберігає їх фото…Здається, що хлопець любить тих жінок, які розірвали з ним стосунки. Зберігає їх фото…

Зустрічаємося півроку, каже, що любить мене, але при цьому зберігає на комп’ютері фотографії дівчини, яка його покинула. Твердить, що забув її, але факти свідчать про протилежне. Та дівчина попросила його

Одного разу в цей момент увійшла до кімнати мама, і тоді все закінчилосяОдного разу в цей момент увійшла до кімнати мама, і тоді все закінчилося

А хто вірить в домовика? Може хто-небудь бачив його наяву або відчував? Байки про цю істоту йдуть з давніх часів. Прийнято вважати, що він охороняє благополуччя в родині і карає

facebook