fbpx

У 25 років Тетяна вийшла заміж, народилася дочка, все як у всіх. Але, через пів року чоловік став пропадати, постійно кудись “зарулює”. У підсумку, зловила Таня його з іншою жінкою. Терпіти і пробачати не стала, розійшлися

Історія про мою близьку подругу Тетяну. У 25 років вона вийшла заміж, народилася дочка, все як у всіх. Але, через пів року чоловік став пропадати, постійно кудись “загулює”.

У підсумку, зловила Таня його з іншою жінкою. Терпіти й пробачати не стала, розійшлися. Одна тягнула дочку, благо батьки допомагали.

Намагалася заводити стосунки з чоловіками, але при найменшій провині коханого, рубила з плеча і розлучалася. Знала, що не пропаде, якщо що батьки допоможуть.

Коли дівчині було 12 років, зустріла Дмитра. Пристрасть, всі справи. При цьому не помічаючи його характеру, його любові до свободи. Діма оформив офіційне розлучення з першою дружиною (з якою не жив понад 10 років), розірвав відносини з іншою жінкою і переїхав до Тані.

Вирішили народити спільного малюка, хоча обом за 37 вже. Як і сподівалася Тетяна, очікування сина їх дуже згуртувало. Але ненадовго.

Ситуація знову повторилася, як у першому шлюбі. Тільки за руку не ловила, а так все ті ж відлучення, відключений телефон та інше.

Як батько, Дмитро ніякий – максимум купує дитині іграшки. Гроші в будинок практично не приносить, утримують знову її батьки. Витрачає гроші тільки на себе, при найменшій вказівці на те, що у них сім’я, і ​​їм потрібні гроші, відразу переходить в наступ, що Таня з ним через гроші.

Але подруга кохає його, і всі спроби розставань сходяться нанівець. При першому ж слові пробач, вона знову закриває на все очі. Каже, дурна була по молодості, не захотіла зберегти те, що можна було зберегти, а тепер і однією залишитися страшно.

Related Post

Зірвала банк: знайшла хорошу роботу, молодого начальника і чоловікаЗірвала банк: знайшла хорошу роботу, молодого начальника і чоловіка

Я прийшла влаштовуватися на роботу в 21 рік. Це була моя перша робота. І хто б міг подумати, що через 6 років у мене буде двоє чудових діток від …