У чоловіка нічого немає за душею, а він вимагає народити дитину

Познайомилася з чоловіком, йому 45 років, жодного разу не був одружений, дітей немає, знімає кімнату. Спілкувалися рік, було повне взаєморозуміння, поки він не завів розмову про дітей.

Я не хочу народжувати в таких умовах. Виникло відчуття, що він шукає не людину для душі, а інкубатор для виношування дитини, і зовсім не думає про те, що у нього немає умов для такого відповідального кроку. Зараз розлучилися: він сказав, що буде шукати ту, яка йому народить. У мене вже є 18-річна дочка.

Світлана, 45 років. Порада від психолога.
Світлана, у вас є дочка, і це дає вам розуміння, що таке діти, як їх ростити і як нести за них відповідальність. З одного боку, ви хочете народити дитину від коханої людини. У вас є почуття, розуміння одне одного, і взаємне бажання теж на цій чаші вагів.

З іншого боку, ваш чоловік не влаштований в житті. Йому 45, а він продовжує жити в орендованій кімнаті. У нього немає досвіду виховання дітей, подібного вашому.

Молоді батьки після народження дітей іноді кажуть: «Ми не припускали, що буде так важко!» Батьки з досвідом вже так не скажуть. У цій ситуації ваш чоловік належить до першої категорії, а ви – до другої.

Ви пишете, що у вас було добре порозуміння. А яких питань воно стосувалося? Чи говорили ви про розподіл обов’язків в сім’ї? Про відповідальність? Де ви живете? Які у вашого партнера погляди на виховання дітей? Хто буде забезпечувати сім’ю, поки ви в декреті?

Це лише деякі питання, які необхідно обговорити з людиною, коли ви збираєтеся з ним жити під одним дахом і народжувати дитину. Сімейне життя складається з усіх цих дрібниць.

Ваші побоювання і сумніви цілком зрозумілі. Ви вважаєте, що народжувати дитину в кімнаті, яку ваш чоловік знімає, – це несерйозно. Крики малюка, безсонні ночі навряд чи порадують господаря квартири, і він може відмовити вам у житлі. І куди ви тоді з дитиною? А як бачить ситуацію чоловік? «Нічого, всі народжують, і ми якось проживемо»?

Коли ми молоді, ми сприймаємо життя легше, а перенести складності нам простіше. Досвід не тисне на нас важким тягарем. Саме цей досвід – ваш камінь спотикання.

Задайте собі питання: «Це та людина, з яким я перенесу всі негаразди, і ніякі побутові труднощі не розіб’ють наш сімейний корабель?» Або: «Я народжу дитину в цій кімнаті, і перший безсонний місяць розведе нас в різні боки? І що тоді?”

Народження дитини – непростий період в житті пари, і потрібно бути до нього готовим. Зважене рішення вам на допомогу.

Related Post

Не розумію, як я не помітила, що чоловік зраджує вже 10 роківНе розумію, як я не помітила, що чоловік зраджує вже 10 років

Ми одружені 22 роки, виховуємо двох дітей. Два місяці тому чоловік повідомив, що у нього інша: вони разом працюють, і він з нею він уже 10 років. Каже, його все

Мати говорить, що я – товста, лінива і ні на що не здатнаМати говорить, що я – товста, лінива і ні на що не здатна

Я симпатична, хоч і не красуня. Одна виховую дитину, про заміжжя давно і не мрію. Але все-таки життя не здавалося б мені жахливим, якби не конфлікти з матір’ю. Іноді здається,

Іван прокинувся у новій квартирі від дивного відчуттяІван прокинувся у новій квартирі від дивного відчуття

У 1994 році мого батька від заводу, де він працював машиністом тепловоза, дали трикімнатну квартиру в п’ятиповерховій новобудові на одній з околиць міста. Двір нашої сім’ї – мама, тато і

facebook