У Львові можуть знести кафе, де побувала Анджеліна Джолі

У Львові хочуть демонтувати кафе, де побувала голлівудська акторка Анджеліна Джолі. Все через те, що МАФ було збудовано незаконно.

Про це заявив мер Львова Андрій Садовий у ток-шоу “Культурна оборона”, пише ЦЕ EASY.

За словами Садового, малу архітектурну форму (МАФ) у Сихівському районі, в якій розташовано кафе, було зведено незаконно.

“Ви розумієте, цей МАФ є незаконним і ми його демонтуватимемо”, – зазначив міський голова.

Очевидно, що врятувати кафе, яке відвідала знаменитий посол доброї волі ООН, не вдасться. Але у пам’яті у львів’ян залишиться той день, коли Джолі приїхала на захід України, щоб підтримати біженців особисто та послухати їхні історії.

Нагадаємо, 30 квітня Анджеліна Джолі побувала у Львові. Її помітили у кафе на Сихові. Після цього знаменитість вирушила на львівський залізничний вокзал, де зустріла пасажирів евакуаційного поїзда із Покровська та поспілкувалася з ними особисто.

Також зірка відвідала у лікарні дітей, які постраждали від ракетного удару військових РФ по вокзалу у Краматорську.

Після початку військової операції Росії в Україні зірка говорила, що допомагатиме українцям, які змушені були покинути свої будинки.

Related Post

Hesburger відновила роботу своїх закладів у КиєвіHesburger відновила роботу своїх закладів у Києві

Відома фінська мережа ресторанів швидкого харчування Hesburger відновила роботу своїх закладів у Києві. Загалом у столиці їх чотири. Про це повідомляє ЦЕ EASY із посиланням на Yle. Як відомо, всього

Розкрита ще одна таємниця кішокРозкрита ще одна таємниця кішок

Для свого дослідження вчені взяли 78 кішок, частина з яких були домашніми, інші жили в одному з котокафе Токіо. Щоб провести експеримент дослідники використовували так званий «метод звикання-відвикання» (habituation-dishabituation method).

«Нова пошта» скоригувала графік роботи вантажних підрозділів в бажаний для клієнтів бік«Нова пошта» скоригувала графік роботи вантажних підрозділів в бажаний для клієнтів бік

Змыни выдкриття у  наступному –  відповідні офіси відкриються на 1 годину раніше. Новий розклад запрацює в усіх вантажних філіях обласних і районних центрів. Новий час відкриття – 08:00. Нововведення діятиме