У МВС хочуть запровадити штрафи за порушення комендантської години

Як відомо, в Україні до 23 серпня діє воєнний стан, через що була введена і комендантська година. У кожному регіоні встановлений свій час, коли перебувати на вулиці заборонено. Проте не всі громадяни дотримуються правил.

Так у Міністерстві внутрішніх справ хочуть запровадити штрафи за порушення комендантської години під час воєнного стану. Про це заявив голова відомства Денис Монастирський в ефірі телемарафону. Повідомляє ЦЕ EASY.

Він зазначив, що це стає необхідним, адже багато людей не дотримуються комендантської години. Тож Верховній Раді слід ввести адміністративну відповідальність за порушення комендантської години.

“І це питання до наших законодавців, щоб було встановлено належну відповідальність за порушення. Мовиться про адміністративну відповідальність”, – зазначив міністр.

Монастирський наголосив, що комендантська година – це не звичайна забаганка, а вимога воєнного часу.

“Це питання протидії ДРГ (диверсійно-розвідувальних груп – ред.) і переміщення чутливих вантажів під час комендантської години. Це питання безпеки на вулиці, що потребує відповідних заходів.

Тому, я звертаюсь до всіх громадян з тим, що потрібно виконувати вимоги, які передбачені в кожному регіоні окремо. Вони встановлюються з узгодженням з місцевою владою і таких правил треба однозначно дотримуватися”, – пояснив міністр.

Наразі порушників комендантської години може зупинити комендантський патруль, який має право перевірити документи і з’ясувати, чи може людина перебувати на вулиці в цей час, або дізнатися, з якої причини вона порушила комендантський час.

Related Post

У “Дія” з’явилися два нові документиУ “Дія” з’явилися два нові документи

Мінцифри продовжує роботу над розробкою цифрових документів та просить українців долучитися до спільної роботи. Так у додатку “Дія” запустили бета-тест двох видів документа: пенсійне посвідчення та е-вид на постійне та

ОП показав план швидкого відновлення України на близько $17,4 млрдОП показав план швидкого відновлення України на близько $17,4 млрд

В Офісі президента України показали план оперативного відновлення соціальної інфраструктури України Fast Recovery. Його загальний бюджет становить близько 17,4 мільярда доларів. До цього плану входять об’єкти, які потребують негайного відновлення

11 вересня: Свято Усікновення глави Іоанна Предтечі11 вересня: Свято Усікновення глави Іоанна Предтечі

11 вересня  (29 серпня по старому стилю) Православна Церква згадує новозавітні події, описані в 14-му розділі Євангелія від Матвія і 6-му розділі Євангелія від Марка. 11 вересня, ми святкуємо пам’ять