У МВС хочуть запровадити штрафи за порушення комендантської години

Як відомо, в Україні до 23 серпня діє воєнний стан, через що була введена і комендантська година. У кожному регіоні встановлений свій час, коли перебувати на вулиці заборонено. Проте не всі громадяни дотримуються правил.

Так у Міністерстві внутрішніх справ хочуть запровадити штрафи за порушення комендантської години під час воєнного стану. Про це заявив голова відомства Денис Монастирський в ефірі телемарафону. Повідомляє ЦЕ EASY.

Він зазначив, що це стає необхідним, адже багато людей не дотримуються комендантської години. Тож Верховній Раді слід ввести адміністративну відповідальність за порушення комендантської години.

“І це питання до наших законодавців, щоб було встановлено належну відповідальність за порушення. Мовиться про адміністративну відповідальність”, – зазначив міністр.

Монастирський наголосив, що комендантська година – це не звичайна забаганка, а вимога воєнного часу.

“Це питання протидії ДРГ (диверсійно-розвідувальних груп – ред.) і переміщення чутливих вантажів під час комендантської години. Це питання безпеки на вулиці, що потребує відповідних заходів.

Тому, я звертаюсь до всіх громадян з тим, що потрібно виконувати вимоги, які передбачені в кожному регіоні окремо. Вони встановлюються з узгодженням з місцевою владою і таких правил треба однозначно дотримуватися”, – пояснив міністр.

Наразі порушників комендантської години може зупинити комендантський патруль, який має право перевірити документи і з’ясувати, чи може людина перебувати на вулиці в цей час, або дізнатися, з якої причини вона порушила комендантський час.

Related Post

Життя стане легшим для кожного Знаку Зодіаку! З 23 травня Сатурн ретрограднийЖиття стане легшим для кожного Знаку Зодіаку! З 23 травня Сатурн ретроградний

З 23 травня почнеться, можна сказати, сезон відпусток: зобов’язання і обмеження, які накладає на нас Сатурн, пом’якшать, і можна буде відпочити. Цей період має кілька особливостей: Стане менше жорстких заборон

Перший раз, коли я завагітніла без чоловікаПерший раз, коли я завагітніла без чоловіка

Історія бабусі, які заради своїх дітей народили власних онуків. Матері з різних куточків світу намагаються допомогти своїм дітям, не здатним зачати дитину, стати батьками. Виношуючи власних онуків, бабусі потрапляють на

П’ять гелікоптерів та боєприпаси: Словаччина направила Україні новий пакет оборонної допомогиП’ять гелікоптерів та боєприпаси: Словаччина направила Україні новий пакет оборонної допомоги

Словаччина надала Україні новий пакет оборонної допомоги у вигляді п’яти гелікоптерів та боєприпасів для реактивної системи залпового вогню “Град”. Про це розповів міністр оборони Словаччини Ярослав Надь, пише ЦЕ EASY.