fbpx

У нас донька 3 років, а чоловік притягнув додому бродячу собаку і сказав, що вона буде жити з нами. Ми почали сперечатися, адже вважаю, що спочатку собаку потрібно звозити до ветеринара. Я люблю тварин, але нашій доньці всього 3 рочки

Чоловік не порадився зі мною і завів пса.

Можливо, у багатьох є подібна історія з дитинства. Коли мені було років 12, тато приніс з вулиці цуценя. Мама була категорично проти, вона лаялася, кричала, але песик в результаті залишився.

Він був таким маленьким і милим, став мені справжнім другом, проживши майже 10 років зі мною.

Зараз у нас з чоловіком маленька дитина. Вихованців в будинку не було до вчорашнього дня. І так за дитиною стежити потрібно, а чоловік собаку притягнув. З вулиці!

Спочатку ж пса потрібно було до ветеринара зводити, підлікувати, а потім вже в будинок тягнути.

Доньці зараз всього 3 роки, руки в рот тягне, що не встежиш – може з’їсти щось прямо з підлоги, якщо впустила. А тут собака, з вулиці, блохаста!

Я виросла нормальна і здорова, звичайно, коли мій батько зробив так само, але ось за дочку переживаю. Тепер я розумію свою маму, а на чоловіка злюся.

Він категорично відмовляється виганяти пса на вулицю, в притулок відвозити – теж. Сам прийняв рішення залишити собаку, а за здоров’я маленької дочки навіть не переживає.

Іноді з роботи або з вулиці прийде, не помиє руки, а вже лізе до дочки. Ось що з цими чоловіками робити?

Як надоумити чоловіка, що тварину спочатку потрібно вилікувати, а потім з дитиною знайомити, адже зарази нацепляти може.

Залишити бездомного пса або завести породистого і здорового, коли дочка підросте?

Related Post

Мої відносили тривали два роки, тільки все спілкування відбувалося телефоном, я стала жертвою маніпулятораМої відносили тривали два роки, тільки все спілкування відбувалося телефоном, я стала жертвою маніпулятора

Одного разу перед Різдвом я відсилала вітальні смс телефоном, комп’ютера у мене тоді ще не було. Я навіть написала одному майже незнайомому чоловіку, треба ж всім свято робити. Відповідь від

Я вагаюся і не знаю чи допоможе сімейний психолог врятувати нашу сім’ю?Я вагаюся і не знаю чи допоможе сімейний психолог врятувати нашу сім’ю?

Ми з чоловіком в шлюбі всього півроку, дітей поки немає. До цього ми півтора року зустрічалися, жили разом з другого місяця знайомства. Ми практично ніколи не лаялися, таке могло статися