У нас роман за листуванням, чоловік просить прислати інтимні фото

Спілкуємося з чоловіком вже три місяці, живемо в різних країнах. Домовилися, що він приїде до мене, щоб познайомитися ближче, але у нього захворіла донька і поїздку довелося відкласти на місяць.

Весь цей час я його підтримувала, він був небагатослівний, говорити про любов став рідше. Почали знову домовлятися про зустріч – тут у нього виникли проблеми в бізнесі, ми перестали телефонувати, тільки переписувалися.

Він говорив, що мріє зі мною одружитися, питав, чи хочу я цього. При цьому став наполягати на близькості по телефону, просить надіслати відверті фотографії.

Я відмовилася, а він порадив мені «відправитися в монастир». Я розлютилася, сказала, що він принизив мене, а він відповів, що не розуміє, чому я боюся спробувати такий формат, перш ніж все трапиться між нами по-справжньому. Через тиждень я вибачилася, він запевнив, що любить і шукає нам будинок для зустрічі, попросив оформити закордонний паспорт.

Але щось змінилося: відправляємо один одному СМС всього раз в день, вже без сердечок і кілець, і зовсім перестали телефонувати. Я так пригнічена! .. Допоможіть мені, будь ласка.

Тетяна, 45 років
Тетяна, чесно кажучи, вся ця історія викликає дуже багато питань. Дивно говорити про шлюб при тому, що ви ще не бачилися. Втім, випадки, коли романи по листуванню виливаються в щасливий шлюб, дійсно бувають, і не варто відразу відкидати саму ідею на корню.

Однак багато в вашому листі мене насторожує. Наприклад, які саме проблеми в бізнесі можуть перешкодити спілкуватися по телефону? Звичайно, можуть бути дійсно вагомі причини, але ось неповаги до вас я виправдання не бачу. Коли один з пари чогось вимагає, а у відповідь на відмову починає знецінювати партнера, це говорить про небажання йти назустріч, про ігнорування чужих кордонів. На моїй погляд, це досить тривожний симптом: вас намагаються принизити і підпорядкувати своїй волі. На жодній стадії відносин таку поведінка не можна вважати нормальною!

Якщо ви відчуваєте страх, сором, небажання відправляти інтимні фотографії людині, яку ви ще не бачили, – це абсолютно нормально. Більш того: в вас говорить інстинкт самозбереження, і ви чините абсолютно правильно хоча б з міркувань безпеки. Адже ви жодного разу не зустрічали цю людину в реальному житті, і не можете передбачити, як він буде використовувати ваші фотографії. Відомі випадки подібного шантажу, коли віртуальний залицяльник починав вимагати гроші за те, щоб нікому не показувати інтимні фотографії жінки, яку він до цього умовив відправити йому відверті знімки.

У здорових відносинах партнер поставився б до вашої обережності з повагою. Чи готові ви будувати відносини з людиною, яка не хоче або не може вас чути? Якому не цікаві ваші почуття, який замість підтримки і розуміння демонструє гнів і знецінює вас?

Спробуйте проаналізувати ваші відносини і згадати, чи прагне ваш обранець зробити вам приємне, намагається якось вас порадувати, чи підтримує вас чи при розмові про труднощі швидко змінює тему. Чи виявляє він взагалі інтерес до вас і ваших почуттів? Думаю, відповіді на ці питання допоможуть вам прояснити те, що відбувається у ваших стосунках.

You cannot copy content of this page