У столичних ТРЦ запровадили нову заборону

У Києві було ухвалено рішення запровадити нову заборону для торговельно-розважальних центрів, яка стосується безпеки дітей. Так на території ТРЦ будуть закриті всі дитячі майданчики та розважальні зони.

Про відповідне рішення в ефірі телеканалу “Київ” заявила голова пресслужби столичної ДСНС Світлана Водолага.

Також Водолага дала важливу пораду всім мешканцям Києва – за можливості користуватися тими ТЦ, де є укриття або де поблизу є бомбосховища.

“На сьогодні ухвалено рішення військовою адміністрацією Києва, вже є заборона на роботу дитячих майданчиків, розважальних майданчиків саме у торгових центрах.

Порада від рятувальників – не користуватися за можливості такими об’єктами. Найкраще скористатися тими, де є укриття чи поблизу є укриття”, – заявила вона.

Крім того, у зв’язку з ракетним ударом по ТЦ у Кременчуці у Києві перевірять усі ТРЦ. Перевірки стосуватимуться дотримання схеми евакуації під час повітряної тривоги.

Нагадаємо, що в Києві багато торговельних центрів, ухвалили рішення закриватися на вхід під час повітряної тривоги. При цьому всі виходи відкриті на вихід, щоб люди могли пройти до найближчого укриття.

Related Post

У США випустили монету на честь українського острова ЗміїнийУ США випустили монету на честь українського острова Зміїний

У Сполучених Штатах Америки випустили пам’ятну монету “Острів Зміїний”. Вона присвячена героїчній боротьбі України проти російських окупантів на острові Зміїний. Відповідна новина з’явилася на сайті сувенірної крамниці Білого дому. Пише

Зеленський розказав, що змусить росію припинити війнуЗеленський розказав, що змусить росію припинити війну

Президент України Володимир Зеленський назвав умову, за якої росія буде змушена припинити війну проти нашої держави. Це буде можливо, якщо всі країни світу запровадять одночасно санкції проти рф. Таку заяву