У якому вбранні краще зустріти 2021 рік: Важливі деталі!

Всім відомий вислів: “Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш!”, Напередодні новорічного свята звучить дуже актуально. Кожному хочеться блиснути незвичайними нарядами і вразити гостей своїм неперевершеним смаком і дизайнерським стилем.

У рік Бика – надавайте перевагу класиці

Згідно зі східним календарем наступний рік 2021 є роком Білого Металевого Бика –  цілеспрямованого і працьовитого, але в той же час дуже упертого і непередбачуваного. Щоб задобрити тварину і отримати удачу на весь майбутній рік, варто врахувати всі нюанси в сервіровці святкового столу, особливо ялинкових аксесуарів і декоративних прикрас приміщення, ну і звичайно ж – новорічне вбрання.

Цього року варто віддати перевагу класичному стилю. Адже бик – по натурі трудівник, і не любить жодних надмірностей в одязі. Все повинно бути просто, зручно і зі смаком. Тому в новорічну ніч не обов’язково взувати підбори і, найголовніше, не вибирати строкаті і яскраві моделі. Всі ми знаємо реакцію тварини на червоні відтінки.

Якому коліру віддати перевагу в новорічну ніч
Що стосується колірних рішень новорічного образу, то найкращими є білі відтінки. Але це зовсім не означає, що не можна надягати моделі інших кольорів. Всі ми знаємо, що бик любить зелену травичку і квіти на галявині. Так що в даному випадку можна імпровізувати з моделями:

  • зелених тонів;
  • різнокольорових відтінків;
  • пастельних, бежевих і тілесних віддітнків.

Незважаючи на те, що головним кольором року вважається білий, не варто забувати і про класичний чорний в чистому вигляді або в поєднанні з іншими відтінками.

Аксесуари – це теж важливо
Підкреслити будь-який образ, виділити головні особливості кожної моделі допоможуть стильна зачіска, гарний макіяж, ну і, звісно, всілякі аксесуари. У рік Бика віддається належна увага металу. Тому варто подумати про те, як ви підкреслите свій образ. Обов’язково слід надіти перевагу прикрасам з благородних металів, таких як:

  • срібло;
  • золото;
  • платина.

З дорогоцінними виробами ваш стиль стане більш витонченим.

З посмішками і жартами зустрічаємо Новий 2021 рік
Бик відрізняється потужною статурою і значними розмірами, але це зовсім не означає, що з ним не можна жартувати і веселитися в новорічну ніч. Образ жартівливого і смішного бичка цілком підійде для святкування Нового 2021 року. Невеликі ріжки, довгий хвостик з пензликом і стильне копитце відмінно доповнять ваш веселий новорічний стиль.

Related Post

Як в Україні перевірити свій пенсійний стажЯк в Україні перевірити свій пенсійний стаж

Перевірити свій пенсійний стаж, а також дізнатися, чи платить ваш роботодавець податки, може кожен українець. Це можна зробити на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Спочатку потрібно пройти реєстрацію. Зробити

Розкрита ще одна таємниця кішокРозкрита ще одна таємниця кішок

Для свого дослідження вчені взяли 78 кішок, частина з яких були домашніми, інші жили в одному з котокафе Токіо. Щоб провести експеримент дослідники використовували так званий «метод звикання-відвикання» (habituation-dishabituation method).

Українське житло з 2000-х подешевшало втричіУкраїнське житло з 2000-х подешевшало втричі

З 2008 року вартість житлової нерухомості в Києві знизилася більш ніж втричі – з 3,6 тисячі до 1 тисячі доларів за квадратний метр. Як відзначають аналітики, ціни на житло в

facebook