У якому вбранні краще зустріти 2021 рік: Важливі деталі!

Всім відомий вислів: “Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш!”, Напередодні новорічного свята звучить дуже актуально. Кожному хочеться блиснути незвичайними нарядами і вразити гостей своїм неперевершеним смаком і дизайнерським стилем.

У рік Бика – надавайте перевагу класиці

Згідно зі східним календарем наступний рік 2021 є роком Білого Металевого Бика –  цілеспрямованого і працьовитого, але в той же час дуже упертого і непередбачуваного. Щоб задобрити тварину і отримати удачу на весь майбутній рік, варто врахувати всі нюанси в сервіровці святкового столу, особливо ялинкових аксесуарів і декоративних прикрас приміщення, ну і звичайно ж – новорічне вбрання.

Цього року варто віддати перевагу класичному стилю. Адже бик – по натурі трудівник, і не любить жодних надмірностей в одязі. Все повинно бути просто, зручно і зі смаком. Тому в новорічну ніч не обов’язково взувати підбори і, найголовніше, не вибирати строкаті і яскраві моделі. Всі ми знаємо реакцію тварини на червоні відтінки.

Якому коліру віддати перевагу в новорічну ніч
Що стосується колірних рішень новорічного образу, то найкращими є білі відтінки. Але це зовсім не означає, що не можна надягати моделі інших кольорів. Всі ми знаємо, що бик любить зелену травичку і квіти на галявині. Так що в даному випадку можна імпровізувати з моделями:

  • зелених тонів;
  • різнокольорових відтінків;
  • пастельних, бежевих і тілесних віддітнків.

Незважаючи на те, що головним кольором року вважається білий, не варто забувати і про класичний чорний в чистому вигляді або в поєднанні з іншими відтінками.

Аксесуари – це теж важливо
Підкреслити будь-який образ, виділити головні особливості кожної моделі допоможуть стильна зачіска, гарний макіяж, ну і, звісно, всілякі аксесуари. У рік Бика віддається належна увага металу. Тому варто подумати про те, як ви підкреслите свій образ. Обов’язково слід надіти перевагу прикрасам з благородних металів, таких як:

  • срібло;
  • золото;
  • платина.

З дорогоцінними виробами ваш стиль стане більш витонченим.

З посмішками і жартами зустрічаємо Новий 2021 рік
Бик відрізняється потужною статурою і значними розмірами, але це зовсім не означає, що з ним не можна жартувати і веселитися в новорічну ніч. Образ жартівливого і смішного бичка цілком підійде для святкування Нового 2021 року. Невеликі ріжки, довгий хвостик з пензликом і стильне копитце відмінно доповнять ваш веселий новорічний стиль.

You cannot copy content of this page