Українцям готують нові штрафи, які діятимуть до кінця війни

Верховна Рада України збирається ухвалити нові штрафи для українців, які діятимуть під час воєнного стану. До таких заходів уряд вдався, через часті випадки порушення встановлених правил та обмежень. Зокрема порушення комендантської години, а також нехтування правилом, яке забороняє фотографувати та знімати на відео пересування української військової техніки.

Спочатку людей просто попереджали й проводили профілактичні бесіди. Казали, за що може бути навіть кримінальна відповідальність, як, наприклад, публікація в мережу фото з пересуванням військової техніки тощо.

Скоро ж, за порушення передбачатимуться й штрафи. Які будуть суми та причини, через які можна отримати штраф, читайте далі в матеріалі ЦЕ EASY.

Законопроєкт №7356

Новий документ вже перебуває на розгляді у Верховній Раді. Його внесли ще у травні. Згідно з цим проєктом, українців можуть штрафувати за:

– порушення комендантської години — 10 неоподаткованих мінімумів, тобто від 170 до 510 гривень;

– повторне правопорушення комендантської години — від 850 до 1700 грн, для посадових осіб – від 1700 до 3400 грн;

Важливо: якщо є спеціальний пропуск або дозвіл на пересування у нічний час доби, то штрафу не буде.

– порушення режиму світломаскування — від 170 до 340 грн. Якщо порушником виявиться посадовець, то сума становитиме 425-850 грн.

В уряді ще раз підкреслили, комендантська година це не дурниці, і не примхи влади, а необхідна міра, яка дозволяє краще забезпечити безпеку громадян в умовах воєнного стану.

Нові правила та штрафи для підприємців

Мова про магазини, які продають тютюнові вироби. З 1 липня до цієї категорії вносять і пристрої для нагрівання тютюну, тобто GLO, IQOS і тому подібне. Всі законодавчі заборони, які стосуються сигарет тепер відносяться й до цих девайсів. Продавцям потрібно мати це на увазі.

Related Post

15 серпня Успіння Пресвятої Богородиці: звичаї, прикмети, про що молитись та що обов’язково потрібно зробити в це свято15 серпня Успіння Пресвятої Богородиці: звичаї, прикмети, про що молитись та що обов’язково потрібно зробити в це свято

Успіння-2020: що не можна робити, традиції і прикмети свята Успіння Пресвятої Богородиці. Свято встановлене в пам’ять про останні дні земного життя Діви Марії, матері Ісуса Христа. Про історію, традиції, прикмети

Виїзд за кордон під час карантину: можливо чи ні?Виїзд за кордон під час карантину: можливо чи ні?

Карантин виснажив наші гаманці, і багато людей зараз шукають швидких заробітків за кордоном. Чи можливий виїзд по безвізу на роботу і в які країни? Яку краще вибрати вакансію, на що

Якої погоди чекати українцям восени та взимку 2020 року ?Якої погоди чекати українцям восени та взимку 2020 року ?

Погода в Україні восени буде теплою і сухою, а взимку не очікується повноцінного снігового покриву. Спекотна погода збережеться в Україні до 5-6 вересня. Далі температура трохи спаде, приблизно на п’ять