ЦЕ EASY Новини Українцям готують нові штрафи, які діятимуть до кінця війни

Українцям готують нові штрафи, які діятимуть до кінця війни

Верховна Рада України збирається ухвалити нові штрафи для українців, які діятимуть під час воєнного стану. До таких заходів уряд вдався, через часті випадки порушення встановлених правил та обмежень. Зокрема порушення комендантської години, а також нехтування правилом, яке забороняє фотографувати та знімати на відео пересування української військової техніки.

Спочатку людей просто попереджали й проводили профілактичні бесіди. Казали, за що може бути навіть кримінальна відповідальність, як, наприклад, публікація в мережу фото з пересуванням військової техніки тощо.

Скоро ж, за порушення передбачатимуться й штрафи. Які будуть суми та причини, через які можна отримати штраф, читайте далі в матеріалі ЦЕ EASY.

Законопроєкт №7356

Новий документ вже перебуває на розгляді у Верховній Раді. Його внесли ще у травні. Згідно з цим проєктом, українців можуть штрафувати за:

– порушення комендантської години — 10 неоподаткованих мінімумів, тобто від 170 до 510 гривень;

– повторне правопорушення комендантської години — від 850 до 1700 грн, для посадових осіб – від 1700 до 3400 грн;

Важливо: якщо є спеціальний пропуск або дозвіл на пересування у нічний час доби, то штрафу не буде.

– порушення режиму світломаскування — від 170 до 340 грн. Якщо порушником виявиться посадовець, то сума становитиме 425-850 грн.

В уряді ще раз підкреслили, комендантська година це не дурниці, і не примхи влади, а необхідна міра, яка дозволяє краще забезпечити безпеку громадян в умовах воєнного стану.

Нові правила та штрафи для підприємців

Мова про магазини, які продають тютюнові вироби. З 1 липня до цієї категорії вносять і пристрої для нагрівання тютюну, тобто GLO, IQOS і тому подібне. Всі законодавчі заборони, які стосуються сигарет тепер відносяться й до цих девайсів. Продавцям потрібно мати це на увазі.

Related Post

В окупованому Херсоні продають шампунь за захмарною ціною: в мережі показали фотоВ окупованому Херсоні продають шампунь за захмарною ціною: в мережі показали фото

Російські окупанти на тимчасово окупованих землях України влаштовують людям справжній терор не лише за все українське, а й повністю знищують все минуле життя людей, у тому числі економічне. Мало того,

Школи закриватимуть при «червоному» рівні небезпекиШколи закриватимуть при «червоному» рівні небезпеки

З 1 серпня залежно від епідемічної ситуації в кожному з регіонів або окремих адміністративно-територіальних одиницях, буде встановлено один з рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний».

Фінансовий гороскоп на 2022 рік для: Овнів, Тельців, Близнюків, Раків, Левів, ДівФінансовий гороскоп на 2022 рік для: Овнів, Тельців, Близнюків, Раків, Левів, Дів

2022 рік – час інвестування та накопичення капіталу. Успіх чекає на тих, хто проповідуватиме ідеї дбайливого споживання. Овен (21.03 – 19.04) Енергією Овнів можна освітити цілі міста, але іноді вони