fbpx

Увечері чоловік видає: “Син не твій, ось ти і чіпляєшся! На свою дочку б і не подумала.” Звичайно не подумала, не вона ж в карти на гроші грає! Загалом чоловік пообіцяв розібратися і сходити в гості до наших горе-обкрадених друзів

Розповім свою особисту історію, яка сталася кілька років тому. Коли мені було 22 роки розлучилася з чоловіком (виходила по молодості і дурості заміж) та ще й дитина на руках залишилася. Але горювала недовго, підвернувся чоловік: дорослий, достаток середній, турботливий, але теж з дитиною. Зажили душа в душу і діти начебто контакт знайшли. Ідилія тривала півтора року, а потім дитина чоловіка (син) увійшов в підліткове життя, тут і почалося!

Спочатку знайшла годинник у своєї дитини (дочки), дивно, сама б вона не купила, подарувати навряд чи хто міг. Дочка каже брат подарував. а у того від куди ?! Ну ладно, що через дурість переживати! Далі приходжу додому з роботи, в перехожій висить чиясь дитяча куртка. В гостях ні кого не було, дочка в своїй прийшла, чоловік не купував, син відмовляється, ну просто містика! А тут ще зі школи телефонують кажуть мовляв син то ваш на гроші в карти грає.

На роботі завал, вдома сімейні справи кожен день, а тут ще й син радість підкинув. Начебто все почало сходитися: десь в карти виграв, грошей може не було так речами дали де годинником, де курткою, де ще якоюсь дурницею, що я не помітила. Ну що ж пішла проводити бесіди зі зведеним сином, а він у відмову, не в яку!

Брешуть мовляв про мене і все тут! Батько за нього заступатися почав, нібито наговорюють на дитину. Загалом всі і посварилися. Примиренням став похід на вечерю до друзів нашої родини. Посиділи з ними, обстановку розрядили, все ж легше. Та тільки на наступний день вони дзвонять і кажуть, що пропала у них ваза дорога, а вона дрібна її легко в кишеню покласти, та й крім нашої родини у них більше нікого і не було! Шок, паніка, пошук! Ще з поліцією ми не зв’язувалися! Дочка не могла, чоловік. А навіщо? Син. Більше думати не на кого!

Проводжу сімейну раду, всі в відмову, я на істериці! Увечері чоловік видає: “Син не твій, ось ти і чіпляєшся! На свою дочку б і не подумала.” Звичайно не подумала, не вона ж в карти на гроші грає! Загалом чоловік пообіцяв розібратися і сходити в гості до наших горе-обкрадених друзів.

Як не дивно чоловік до них прийшов і ваза знайшлася. Ні, ну 100% з сином переговорив, той зізнався і віддав, а чоловік по тихому і вручив пропажу. Остаточно вбив випадок коли на вулиці мене зустріла матуся однокласника сина, розповівши історію.

Виявляється, у її чоловіка вкрали планшет, а потім такий же планшет у мого сина бачили. Я звичайно в диби, планшетів мільйон, всі однакові, як відрізнити! А вона мені: “Наклейка ззаду, не підкопатися”.

Приходжу додому, ні, залітаю! Син сидить в планшеті грає і точно наклейка ззаду! Від куди, питаю? Тато подарував. Ну, ну. Знову скандал!

Увечері розмова з чоловіком. Купив з рук, т. к. Дешево, що крадений не знав, звичайно повернемо! Наступні дні сиджу чекаю, що ще ?! Дзвінок з поліції. Чоловіка заарештували. Лечу в поліцію,  зустрічаю свекруху, яка вже від туди виходить. Починаю розпитувати. Спіймали за злодійство.

Еммм. Що вона має на увазі ?! А ти що ж не знала, клептоман у нас Юрик! Ось здрасті, скільки років з ним живу і нічого подібного. Виявляється він в складних ситуаціях (стрес, нерви і т. д.) починає тягнути все, що погано лежить. Ось тільки усвідомлює коли вже пізно. З поліції то ми його витягли, штраф заплатили. А чого ж відразу не розповів? Боявся, не зрозумієш. Кинеш.

Тепер стежу за його психічним здоров’ям, ні стресу, ні злоби, ні агресії. Поки тьху, тьху. Це я до чого, довіряйте близьким, слухайте, вірте. Ну і домовляйтеся на березі, про ваші плюси та мінуси, щоб ваші другі половини любили вас такими, якими ви є!

Related Post

Батьки чоловіка отруюють нам життяБатьки чоловіка отруюють нам життя

Батьки чоловіка живуть далеко, але раніше часто приїжджали до нас (зазвичай без попередження), і ми до них їздили. Свекруха – владна жінка, хоче, щоб її слово було законом. Коли приїжджала

Сергій, який казав, що одружуються тільки бовдури нарешті закохався, ми всім колективом сміємося.Сергій, який казав, що одружуються тільки бовдури нарешті закохався, ми всім колективом сміємося.

Історія про мого колегу чоловіка. Жив собі один холостяк. Ну як холостяк? Він усім казав, що ніколи ні за які пряники не одружиться. Хоча не так … Пам’ятається він говорив