В моїй сім’ї прийнято зберігати шлюб навіть тоді, коли все дуже погано

Все життя, як зараз пам’ятаю, моя бабця промучилася з дідом моїм. Крім того що він був п’яниця та гуляка, він всіляко ще і ображав бабцю, міг і руку підняти на неї і навіть не дати їсти. Він здоровий мужчина в тілі, бабуся – невисока і дуже худенька, звісно вона його побоювалася. Але як раніше було заведено, ніхто нікого не виганяв, ніхто не розлучався, сварки з сім’ї не виносив.

Отак і жили, чоловіки гуляли, жінки на собі весь будинок тримали, чоловіки тільки грошима і відкуповувалися, зате зарплатню приносили, а жінка ті гроші, кожну копійку берегла, звітувала куди і що поділа, але ж всі вважають що тоді були щасливі сім’ї.

Коли мені таке розповідала бабця, я не вірила, поки не зустріла свого колишнього хлопця. Ми ще навіть не одружилися, тільки почали разом жити, а вже були заборони піти з кимось мені прогулятися, не можна було і на манікюр сходити, і з подружками після роботи затриматися. Я такого не визнавала ніколи. Я не збиралася зраджувати і сама б такого не вибачила, але разом з тим, хотіла мати особостий простір.

Коли я розповіла своїм рідним про те, що ми з Славком будемо роз’їжджатися, то дуже пошкодувала про це. Мене спробували переконати, що якщо чоловік не має, не б’є і не ховає гроші, тимпаче якщо не має коханки, то його треба триматися як останнього шансу в цьому житті.

Я посварилася і з мамою, і з бабусею. Я не розумію, мені всього 22,чому я повинна стати ханжою, змити косметику і варити борщі тільки тому, що цього хоче якийсь Славко, навіть не чоловік, не батько дітей, а чергове моє захоплення.

Доречі захоплення швидко пройшло, лишилися тільки неприємні спогади. Добре що зараз у молоді інші погляди на життя і дівчата не дозволяють себе морально принижувати. А ви як вважаєте, треба було від нього іти чи ні? Адже він вважав мене своєю власністю?

Related Post

Коханцем моєї подруги виявився мій чоловікКоханцем моєї подруги виявився мій чоловік

Після десяти років спільного життя чоловік сказав, що нам треба розлучитися, бо вже давно любить іншу жінку. Для мене це було так несподівано, що я одразу йому не повірила, думала,