Вчені з’ясували, в якому місяці народжуються найрозумніші діти

Дослідники з’ясували, в якому місяці народжуються генії.

Вчені проаналізували успішність понад мільйонів школярів у віці від шести до п’ятнадцяти років. З’ясувалося, що найнижчі показники у народжених в серпні, а вересневі діти отримують найкращі оцінки в школі і поступають в найбільш престижні коледжі та вузи.

Таким чином, за даними Національного бюро економічних досліджень (США), у вересні народжуються найбільш розумні і терплячі діти.

Дослідники пояснюють це тим, що, наприклад, діти в США йдуть в школу в повні шість років. У зв’язку з цим діти народилися з вересня по грудень мають перевагу перед тими, хто народився навесні або влітку – різниця в кілька місяців може викликати істотний розрив в успішності.

Вчені із Чиказького університету заявляють, що діти, які з’явилися на світ восени або взимку живуть довше. Найменше живуть березневі новонароджені – тільки чотири відсотки з них досягають віку 100 років. До таких висновків вони дійшли, проаналізувавши дані 1500 осіб, що народилися між 1880 і 1895 роком в Чикаго.

Ще однією кореляцією є успіх в спорті тих, хто народився в Бельгії, Франції і Нідерландах під кінець літа. При цьому канадських хокеїстів, навпаки, частіше вітають з днем ​​народження в першій половині року, а серед нинішніх зірок англійського футболу немає жодного, який народився з травня по серпень – вони в основному народжуються восени.

Крім того, ряд фахівців знаходять зв’язок між присудженням Нобелівської премії і роком народження вчених, однак деякі виступають проти будь-яких спроб ставити рівень інтелекту в залежність від дати зачаття або пологів.

You cannot copy content of this page