Він мені сам сказав, що у нього є коханка, але нещодавно я дізналася, що у нього є ще одна

Моя історія почалася зі знайомства з ним! Він старший за мене: мені 20, йому 32. Я, як остання ідіотка думала, що ми просто будемо дружити, він дуже розумний, 2 вищі освіти, з ним цікаво було спілкуватися. І мені було відомо, що він одружений, але це мене зовсім не зупинило!

Господи, якби я знала тоді, що я так прив’яжусь до нього. Розумієте, мені завжди подобалися чоловіки старші за мене: закохаюсь у своїх викладачів, а вони мені в батьки годяться! Я розмовляла з цього приводу з психологом, ми з’ясували причину такої тяги до зрілих чоловіків.

Мені не вистачає уваги батька. Ні, він живе з нами все чудово, але часто їздить у відрядження, і схоже десь, якось мені не вистачило цієї уваги. Тепер я в зрілих чоловіках шукаю батьківського піклування. Та й саме в ньому я це знайшла! Він уважний, ніжний.

Боже, як я ненавиджу себе… навіщо? Навіщо я з ним так зблизилась! У нас була близькість після 8 місяців знайомства. Але справа не в цьому, я не хочу виводити його з сім’ї, та й навряд чи вийде. До речі одружений він був 2 рази. Мені відомо, що з коханками не одружуються.

А якби я єдина була його коханка! Як же рветься моє серце. Він мені сам сказав, що у нього є коханка, але нещодавно я дізналася, що у нього є ще одна.

Коротше разом зі мною у нього 3 коханки. Я ненавиджу себе. Розумієте, мені не вистачає його тепла, то як він називає мене маленькою, то як він мені щось пояснює, то як він ніжно цілує мене в голову, гладить моє волосся!

Я знаю, що треба із цим зав’язувати, але як? Я не можу, він мені дав те, чого в мене не було! Я в сім’ї старша, і завжди була старшою. Мені потрібно було поступатися молодшому братові, а зараз я почуваюся з ним маленькою, це те чого мені не вистачало.

Я тільки благаю, про те, щоб забути його, але не виходить. Коли чую його голос, то як остання дурепа радію. Подружка мене не засуджує, вона каже, що після спілкування з ним я стаю по-справжньому щасливою, та я і сама це відчуваю.

Вона знає, якщо мене цього позбавити, то я знову впаду в депресію. Я і так п’ю заспокійливі, лікар мені прописав, із нервами не порядок, а тут ще таке потрясіння, коли побачила його з ще однією коханкою.

Мені здається, я не витримаю цього болю! Пробувала спілкуватися з іншими хлопцями, але вони від нього відстають. Він каже, що я розумна дівчинка, але навіть батьки мені цього ніколи не кажуть, він вірить у мене. Я реву постійно! Йому я претензії пред’являти не збираюся, він мені нічого не винен.

Related Post

Ревную чоловіка до молоденьких блондинокРевную чоловіка до молоденьких блондинок

Ми разом п’ять років. Одного разу дізналася, що чоловікові подобаються блондинки, і стала перефарбовуватися в білий. Але мені в цьому кольорі абсолютно некомфортно. Постійно бачу, як чоловік розглядає фотографії блондинок

Нема чого чужих людей просити, чоловік є на теНема чого чужих людей просити, чоловік є на те

Ми з сином збиралися піти в магазин і купити йому кросівки. На вулиці стояла сонячна весняна погода, від такої погоди хочеться співати і терміново бігти на вулицю. Моєму синові 17

Чи не стане мені тепер ще гірше після прокльонів цього банківського працівника?Чи не стане мені тепер ще гірше після прокльонів цього банківського працівника?

Нещодавно у нас зіпсувався холодильник. Якраз був момент, що грошей не було, чоловіку затримували зарплату, а я в декреті і нічого не заробляю. Довелося купити холодильник у кредит. Купувала я