Він зателефонував мені, сказав, що потрапив в аварію і йому терміново потрібні гроші. Я скинула йому всі гроші з картки…

Я подала на розлучення з чоловіком без істерик і сварок. Все було спокійно і без сліз. Тому що бажання розлучитися було взаємне. Ми просто розлюбили одне одного і більше причин не було.

Але ми залишилися друзями. Просто пішли у вільне плавання. Ось уже чоловік завів собі нову родину. Я була рада за нього. Мені зовсім не щастило з чоловіками, але я не впадала у відчай. Час ще був, щоб знайти своє кохання іі створити сім’ю.

Але ось я зустріла Антона. Все моє життя перевернулося з ніг на голову. Він радував мене кожного дня словами і подарунками. Ми ходили гуляти в парк, в кіно. Все було дуже романтично. Я була впевнена, що зустріла того самого. На даний момент розумію, що через закоханість мій мозок був затуманений.

Одного ранку він зателефонував мені, сказав, що потрапив в аварію і йому терміново потрібні гроші. Я не роздумуючи скинула йому всі гроші з картки. І після цього він зник.

Через пару днів я передзвонила йому, але ніхто не відповів. А через тиждень він мені сам передзвонив і розповів, що до цього моменту лежав в лікарні і не міг відповісти. Ще сказав, що дуже вдячний мені.

А я як наївна дурочка повірила йому. Після цього наші відносини отримали друге дихання. Вночі мене викликали на роботу у ветеринарну клініку. Я сказала про це своєму чоловікові і поїхала.

Через годину йому подзвонила і сказала, що раніше шостої ранку мене не чекай. Він підняв мені настрій своєю новиною. Відповів, що йому сьогодні не потрібно на роботу і він поприбирає в квартирі. Коли я прийшла додому, двері були відчинені.

З квартири винесли телевізор, планшет, золото, комп’ютер, ноутбук. Всі цінні речі. Я була шокована. Антон обікрав мене! Я відразу подзвонила йому. Він почав роз’яснювати те, що трапилося. Що він був в боргах, але сказав, що поверне все до копійки.

Я майже тиждень не могла відійти від шоку. Він знову мене обдурив. Він просто мною скористався. Спав зі мною, щоб потім вкрасти всі цінності.

Минув час, але я до сих пір не вірю чоловікам. Навіть після двох років життя після цієї історії. Невже я настільки наївна? Адже можна було визначити по його поведінці, що він жалюгідний злодій і шахрай. На суді були ще постраждалі від його махінацій. Виявилося, що він ще й був одружений.

Після такого можна ще комусь довіряти? Для мене немає відповіді на це питання. Відносини на довірі я вже не побудую. Я просто зламалася морально. Я була в розпачі. Дітей все одно хотілося і сім’ю. Але як пересилити свої страхи? Ось така у мене трапилася історія про розбите кохання.

Related Post

Віра до 40 років працювала професійною свахою, але її особисте життя не складалосяВіра до 40 років працювала професійною свахою, але її особисте життя не складалося

Часто буває так, що людина шукає свою половинку, а вона так і не з’являється в житті. Довго шукала свою половинку моя знайома Віра і лише в сорок років її зустріла.

Мій хлопець Артем скотився на саме дно, а я до сих пір люблю йогоМій хлопець Артем скотився на саме дно, а я до сих пір люблю його

Познайомилася з хлопцем. Закохалася. Прямо пристрасть, що аж дим з вух. На все заради нього готова була, реально. Чи не помічала недоліків, не дивилася на речі об’єктивно. Згодом моя закоханість

facebook