fbpx

Вкрали взуття в поїзді Укрзалізниці, і що тепер робити?

Їхала в відпустку до бабці. Як сказати у відпустку, скоріше на каторгу. Кожне літо когось туди відправляли на допомогу бабусі.

Її я безмежно любила, але все її господарство, городи, свиней і корів терпіти не могла, рівно так само як і пити молоко чи їсти сало, бо ненавиділа їх.

Ось я розмістилася на своїй поличці і заснула. Коли вже прийшов час прокидатися я зрозуміла, що стала неприємність. Вкрали взуття в поїзді. Спала на верхній полиці, прокидаюся, на наступній станції виходити, а взуття немає. Обшукала весь вагон.

Люди іржуть, весело ж. Деякі підколювали, хтось дивився з осудом, дехто рахував мене навіженою, я плачу, мені ще на автобусі їхати додому, а я в шкарпетках, багато речей не брала, бо це ж село, для чого тут?

Допоміг один хлопець – дав свої в’єтнамки. І ось сиджу я на вокзалі в шльопанцях на 6 розмірів більше, заплакана. Люди косяться. І прикро, і сумно, і смішно.

Дякую йому. Але розговорилися, виявляється він з бабусиного села. Тепер у мене є ціль туди їхати, як мінімум тому, щоб потім віддати взуття.

А ще, він мені дуже сподобався. Тільки от шкода що це не буде тривати більше ніж 3 місяці літа, навіть якщо щось вийде. Чи варто щось починати, чи віддати тапки і забути?

Related Post

Ненавиджу колишню дружину мого чоловіка і їхню дитинуНенавиджу колишню дружину мого чоловіка і їхню дитину

Ми з чоловіком вже сім років разом, є дитина, але у чоловіка є минуле: колишня дружина і син. І як тільки ці двоє з’являються на горизонті, я буквально впадаю в

Варя розуміла що вона не зовсім звичайна людина, вона знала що якщо у когось болить голова, торкнувшись чола могла вилікуватиВаря розуміла що вона не зовсім звичайна людина, вона знала що якщо у когось болить голова, торкнувшись чола могла вилікувати

Коли вона народилася була сильна гроза, виблискувала блискавка, дув сильний вітер. Пологи були важкими, лікарі не сподівалися що виживуть двоє, мати і дочка, намагалися врятувати матір. Але всупереч страхам лікарів

Хлопець моєї подруги захотів з’їхатися и сказав: комуналка навпіл (звичайно нічого страшного, що він буде економити від того, що живе на халяву в чужій квартирі), навпіл будуть скидатися на їжу (і теж нічого такого, що Наташка “тонка і дзвінка” – харчується одними овочевими салатами, а він любитель м’яса в величезних кількостях), решту грошей вона витрачає на себе, а він на себе (у неї зарплата 18 тис, а у нього близько 45 тис)Хлопець моєї подруги захотів з’їхатися и сказав: комуналка навпіл (звичайно нічого страшного, що він буде економити від того, що живе на халяву в чужій квартирі), навпіл будуть скидатися на їжу (і теж нічого такого, що Наташка “тонка і дзвінка” – харчується одними овочевими салатами, а він любитель м’яса в величезних кількостях), решту грошей вона витрачає на себе, а він на себе (у неї зарплата 18 тис, а у нього близько 45 тис)

Вчора була в гостях у знайомої. І вона під келих вина розповіла, як днями розлучилася з чоловіком, з яким зустрічалася близько півроку. Поки був цукерково-букетний період – у них все