fbpx

Вона була старшою на 12 років, але вікові відмінності позначилися на стосунках. Тепер я переконаний – немає дружби міцніше, ніж між чоловіком і жінкою, які були коханцями і розійшлися друзями

Я тоді тільки розміняв третій десяток, мав досвід більш-менш серйозних відносин, а досвід спільного життя, зовсім не мав. Тут мені й підвернулася симпатична й усміхнена колега по роботі. Після декількох епізодів взаємного флірту, не особливо переймаючись дванадцятирічною різницею у віці, вона перша проявила ініціативу і через 4 місяці знайомства ми почали жити разом.

Чи треба говорити, що спільне життя з більш зрілою жінкою на той момент різнобічно збагатило мій досвід, а місцями та підвищило самооцінку. Все було цілком стандартно, як і в стосунках ровесників – і поцілунки з зітханнями, ніжними словами й пристрасні ночі, і сварки.

Вік зовсім не грав ролі, навіть про весілля і дітей мова заходила. Однак через три роки віковий мезальянс перетворився на безліч дрібних розбіжностей пріоритетів і тінню засудження ззовні все-таки віддалив нас одне від одного і поставив крапку.

Але головне, знаючи громадську думку з приводу спілкування з колишніми коханками, спостерігаючи за розставаннями, розлученнями в житті знайомих, дивуюся, як нестандартно і позитивно все склалося в моєму випадку.

Зазвичай розрив залишає важкий душевний осад на довгий час, провокує взаємну неприязнь, масу докорів, іноді повна відмова навіть привітатися при зустрічі. У нас же відносини любовні після декількох категорично добрих, щирих розмов, плавно перетекли в дружні. І можу вам сказати, що тепер переконаний – немає дружби міцніше, ніж між чоловіком і жінкою, які були коханцями та розійшлися друзями.

 

Related Post

Закохався у сусідку, яка з жалю підгодовувала мене…Закохався у сусідку, яка з жалю підгодовувала мене…

Роман з сусідкою, або їжу відпрацьовувати треба 😉 За мотивами цієї історії. Згадав, як мене майбутня дружина підгодовувала. Переїхав в невелику квартиру на околиці Києва. Велику частину часу проводив на