Вона чоловіка давно попереджала, що хоч через п’ять років, але його коханку поб’є

У наш час тема зради в родині досить поширена. Якщо не чоловік накосячить, то дружина береться за цю справу. Є у мене знайома сім’я. Чоловік, дружина, син. У сина проблеми зі здоров’ям. Чоловік займається ремонтом і будівництвом.

Село у нас не велике, всі одне одного знають. Перебралася до нас з міста жінка з сином, він ще в початкових класах. Жінці вже близько 47 років. Вся інтелігентна з себе, доглянута, бухгалтер. Найнявся цей чоловік до неї на ремонтні роботи. І щось його в ній зачепило.

Вона старше на 12 років, досвідчена. Дружина дізналася, скандал, розлучення. Вона дуже запальна, скандальна. Він знайшов віддушину в коханці, вирішили жити разом.

Як далі показав час, їй від нього нічого не потрібно крім грошей і фізичної роботи. Зрозуміло, самотня жінка, потрібна допомога, молодий чоловік. І почав він бігати від однієї до іншої, зі старою посвариться, біжить додому, адже майно не ділили, все залишив сім’ї. Посидить, посидить, старенька (так її тут називають) покличе, знову біжить.

Дружина довго погрожувала, що при зустрічі обов’язково їй задасть. Нічого старі ноги перед молодими розсовувати. Виловити її не вдавалося, так як та пересувається виключно на машині. Тим більше прочухана від скривджених жінок вона отримувала вже не раз, така ось у неї репутація.

Вийде з хати, сяде за кермо, і поїхала на роботу. І ось через два роки зустріч відбулася. Вони опинилися в лікарні в один і той же час. Тут то дружина вирішила виконати обіцяне. Вона чоловіка давно попереджала, що хоч через п’ять років, але її поб’є. Уявляєте що було, прямо в коридорі лікарні волосся летіли в різні боки.

Благо народу було багато, розтягували як могли. І ось бідна жертва вирішила так не залишати, викликала поліліцію, написала заяву, зняла побої, подала в суд. А травм то тяжких немає, синці і подряпини.

Нападаючій теж порадили написати зустрічну заяву, щоб менше присудили, тим більше у неї теж на тілі залишилися сліди. Хто правий, хто винен, кожен прав зі свого боку. Така історія не перша і не остання, багато таких жінок, які влазять в чужі сім’ї, а потім винних шукають, отримала по заслугах.

Хто дружину засуджує, що вона влаштувала скандал в громадському місці, прийшла б додому і ніхто б не дізнався. А я вважаю, що якби вона вторглася в приватну власність, їй би більше покарання було. А як ви вважаєте, чи варто принижуватися через таких жінок і чоловіків або мати гордість, а життя покарає кожного само? Поки ми не опинимося на місці кожного героя, ми навіть не можемо припустити, як поведемо себе в подібній ситуації.

Related Post

Мама мені говорила: “Ця дівчина тебе поганому навчить!”Мама мені говорила: “Ця дівчина тебе поганому навчить!”

Свою дружину знав ще з дитячого садка. Вона була найпопулярнішою і крутою дівчинкою групи, тому що знала дорослі лайки. Мама ще тоді мені говорила, щоб я з нею не водився,

Родичі чоловіка ніяк не допомогли нам і все майно забрали собіРодичі чоловіка ніяк не допомогли нам і все майно забрали собі

Розлучилася з чоловіком через його гулянки. З двома дітьми пішла в нікуди. Незабаром дали кімнату у комуналці. Стали жити втрьох із дітьми. Колишній чоловік залишився у двокімнатній квартирі з батьками

Ця історія почалася якось дивно, і як би, навіть, навпаки. Якщо люди знайомляться на весіллі, то тут вийшло, що на похоронах. Я побачив струнку дівчину в чорному. Горе її було пов’язано зі бабусею. Ми, на той момент, жили по сусідству. Я добре знав бабу Ліду, але її внучку бачив багато років тому, коли сам був підлітком, ми навіть з нею гралиЦя історія почалася якось дивно, і як би, навіть, навпаки. Якщо люди знайомляться на весіллі, то тут вийшло, що на похоронах. Я побачив струнку дівчину в чорному. Горе її було пов’язано зі бабусею. Ми, на той момент, жили по сусідству. Я добре знав бабу Ліду, але її внучку бачив багато років тому, коли сам був підлітком, ми навіть з нею грали

Ця історія почалася якось дивно, і як би, навіть, навпаки. Якщо люди знайомляться на весіллі, то тут вийшло, що на похоронах. Я побачив струнку дівчину в чорному. Горе її було