Вона молила Бога щоб він вернувся, але як кажуть, горбатого – могила справить

Уже давно вона не відчувала його рук, його обіймів, його подиху. Ніна, як їй здавалося, і дихати без нього не може. Змогла. Уже 4 місяць він просто приходить до дітей, іноді допомагає продуктами для малечі.

Після чергового скандалу він пішов. Різниця у віці, в поглядах, в принципах дуже сказалася на їх подружньому житті. Та і одружені вони не були, просто побачили один одного, зійшлися, народити діток.

Вона собі думала, що якби ж він тільки повернувся, якби зміг все забути. Якби вона, Ніна, змогла все забути.

Ніна вирішила для себе, що якщо Олег прийде додому, вона і слова йому не скаже, не обмовиться. Заради дітей готова була б все стерпіти, аби вернувся. Та мабуть не заради дітей, заради себе, вона ж бо дійсно не могла без нього дихати.

З кожним днем розлуки їй наче затягували зашморг на шиї. Є пари, які після розлучення віддаляються, вже хоч би і хотіли зійтися, не можуть. А Ніна щохвилини наче ще більше до нього прив’язувалася.

Одного разу він таки прийшов, з валізою і подарунками для дітей. Це виглядало, наче він нікуди і не ходив. Наче не було року розлуки, наче Олег просто поїхав у відрядження, а зараз повернувся.

Діти були на сьомому небі, Ніна тимпаче. Вона розуміла що тепер їх чекає нове життя, але не знала що попереду. Дійсно Олег більше не йшов, ніколи і нікуди, але одному Богу відомо, скільки ще зрад вона пережила, скільки п’янок, скільки його вибриків їй довелося стерпіти. Терпіла,бо любила.

Тепер от, каже Ніна, горбатого могила виправить. Горбатого може і так, Олега – ні. Чи права, них знає, хай люди розсудять.

Related Post

Рідна сестра відбила мого чоловіка. Робила все це перед моїм носомРідна сестра відбила мого чоловіка. Робила все це перед моїм носом

Минуло багато років, а рана заподіяна близькими не загоюється, навпаки вона починає гноїтися і боліти все сильніше. Сім’я у нас була зразкова, батьки вчителі, двоє дочок, я і моя старша

Після трьох років відносин хлопець після сварки почав «набивати собі ціну»Після трьох років відносин хлопець після сварки почав «набивати собі ціну»

Доброго вечора. Три тижні тому розлучилися з хлопцем. Три роки зустрічалися. Перша запропонувала розлучитися я. Розлучилися через те, що я багато думала про наше майбутнє, коли, власне, немає коштів і