fbpx

Вона молила Бога щоб він вернувся, але як кажуть, горбатого – могила справить

Уже давно вона не відчувала його рук, його обіймів, його подиху. Ніна, як їй здавалося, і дихати без нього не може. Змогла. Уже 4 місяць він просто приходить до дітей, іноді допомагає продуктами для малечі.

Після чергового скандалу він пішов. Різниця у віці, в поглядах, в принципах дуже сказалася на їх подружньому житті. Та і одружені вони не були, просто побачили один одного, зійшлися, народити діток.

Вона собі думала, що якби ж він тільки повернувся, якби зміг все забути. Якби вона, Ніна, змогла все забути.

Ніна вирішила для себе, що якщо Олег прийде додому, вона і слова йому не скаже, не обмовиться. Заради дітей готова була б все стерпіти, аби вернувся. Та мабуть не заради дітей, заради себе, вона ж бо дійсно не могла без нього дихати.

З кожним днем розлуки їй наче затягували зашморг на шиї. Є пари, які після розлучення віддаляються, вже хоч би і хотіли зійтися, не можуть. А Ніна щохвилини наче ще більше до нього прив’язувалася.

Одного разу він таки прийшов, з валізою і подарунками для дітей. Це виглядало, наче він нікуди і не ходив. Наче не було року розлуки, наче Олег просто поїхав у відрядження, а зараз повернувся.

Діти були на сьомому небі, Ніна тимпаче. Вона розуміла що тепер їх чекає нове життя, але не знала що попереду. Дійсно Олег більше не йшов, ніколи і нікуди, але одному Богу відомо, скільки ще зрад вона пережила, скільки п’янок, скільки його вибриків їй довелося стерпіти. Терпіла,бо любила.

Тепер от, каже Ніна, горбатого могила виправить. Горбатого може і так, Олега – ні. Чи права, них знає, хай люди розсудять.

Related Post

Сусіди подумали, що моя дружина неповнолітня і викликали поліцію, мовляв живе дядько з молодою дівчинкоюСусіди подумали, що моя дружина неповнолітня і викликали поліцію, мовляв живе дядько з молодою дівчинкою

Взяли з дружиною квартиру в іпотеку. Поки робили ремонт, поки речі перевезли … За місяць в’їхали. Вирішили познайомитися з сусідами. Запросили бабусю і дідуся з квартири навпроти на чай ввечері.

Донечка Олега кричала: – Татко!… Але пробігла повз Олега до іншого чоловікаДонечка Олега кричала: – Татко!… Але пробігла повз Олега до іншого чоловіка

В його очах я бачила весь світ, в його очах кольором океану, було багато болю, він дивився, мовчав, він зробив мене сенсом свого життя, але так безглуздо мене втратив. Під

Хочу довести своєму чоловікові, що можливості безмежніХочу довести своєму чоловікові, що можливості безмежні

Мій чоловік виріс в дитячому будинку, отримав непогану освіту, але замість того, щоб працювати за фахом, вирішив погнатися за мрією, від якої до своїх 28 років відмовився. У підсумку він