ЦЕ EASY Життєві історії Вони пішли а той світ одночасно, адже в цьому не пожили щасливо, він, вона і плід їхнього кохання

Вони пішли а той світ одночасно, адже в цьому не пожили щасливо, він, вона і плід їхнього кохання

Леся та Вова прожили в шлюбі 3 роки, а потім Леся завагітніла. Цю новину чоловік прийняв без особливого ентузіазму, але дитини позбавляти життя не стали. Леся якраз таки була дуже рада тому, що у неї з’явиться в цьому житті розрада і сенс, тому що відносини з Владою, чесно кажучи були не найкращими.

Свекруха Лесі також нейтрально відреагувала на новину, Лесині батьки наче й зраділи, але це в них не перший внук, тому і там сліз щастя не знайшла.

Їй завжди розповідали про пологи і вагітність, як про щось особливе. Леся малювала в своїй голові картинки, де вона красива, з округлим животиком, де розмовляє з малюком, де робить красиві знімки, читає літературу. Вова ж почав приходити додому все пізніше, все скидав на те, що багато працює. Леся часто дзвонила чоловіку, він брав телефон, відмахувався що зайнятий.

В один з таких днів, коли вона була на 6 місяці, Леся затіяла прибирання, і коли вже закінчувала, то вирішила ще й помити підлогу в ванній. Посковзнулася на плитці і впала, вона намагалася з розбитою головою набрати чоловіка, а він в цей момент якраз травив чергові анекдоти з друзями, тому телефон не взяв.

Приїхавши додому під ранок побачив Леся в калюжі крові і бездиханну. Впав біля неї, довго голосив і плакав, потім намагався її розбудити, кричав щоб вставала, щось говорив, обіймав її холодне тіло, врешті просто ліг біля неї.

На ранок їх знайшли сусіди, бо двері Вова не закрив, а собака дуже сильно лаяла під дверима. Вони обидва лежали в ванній на підлозі, обіймаючи руками живіт. Вони обіцяли бути разом, допоки що, не розлучить їх. Вони разом пішли у засвіти.

Related Post

Мені здається що таким жестом він просто показує що він все контролює, що він знає хто стільки з’ївМені здається що таким жестом він просто показує що він все контролює, що він знає хто стільки з’їв

У Галки моєї чоловік золото, нічого не шкодує для неї, та є в нього одна, так би мовити особливість, він все записує. І якщо раніше я просто любувалася і надивитися

Брат чоловіка сказав, що якби свого часу встиг, то одружився би зі мною. Я мовчати не стала!Брат чоловіка сказав, що якби свого часу встиг, то одружився би зі мною. Я мовчати не стала!

Старший брат чоловіка Толя нещодавно одружився. Він обрав собі суттєво молодшу, тиху, симпатичну супутницю життя. Марина мила і добра дівчина. Вони після розпису часто ходять до нас в гості, або