Вигнала колишнього, почала спілкуватися з іншими, але мене верне від них. Краще вже терпіти вибрики коханого, ніж робити вигляд що подобаються ці нудні чоловіки

З чоловіком жили якщо чесно так сяк. Часто сварилися, ще частіше казали один одному дуже неприємні речі. І одного разу я просто його вигнала. Кохала безмежно, але виперла з дому, бо вважала що достойна кращого.

Він звісно не подарунок, далеко. Але і я теж молодець, це ж не від солодкого життя він такий став. Я зрозуміла це надто пізно.

Пройшов якийсь час і я почала спілкуватися з іншими чоловіками. І знаєте що, крім інтимну їм в принципі не потрібно було нічогісінько. Але були і такі, які хотіли завести серйозні відносини, але вони були такі нудні.

Розповідали щось про автомобілі, про те як запекти курку, вчили що треба кип’ятити воду і розказували скільки в чому калорій.

Я пам’ятаю кожен день, проведений з своїм чоловіком, він звісно бовдур, ще той, але він у всякому разі цікавився мною, життям дітей, якимись питаннями не побутовими а душевними чи як правильно сказати.

Він мене ображав, словесно, але це був результат мабуть моїх істерик. Як шкода, що такі речі починаєш розуміти пізно.

Остання моя спроба познайомитися і зав’язати стосунки з кимось перейшла в те, що я просто розчарувалася в інших чоловіках, вони всі були не такі, в кожному я шукала свого Максима.

Я бачу що він теж дуже хоче повернутися, але не знає як правильно вчинити. Хочу сказати, що мабуть, я згідна і до кінця життя його вибрики терпіти, аби він тільки був поруч. Мені іноді здається що без нього я дихати не можу, не те щоб жити нормально.

Тепер питаю у людей поради, забути всі старі образи і просто повернути його, чи зможе він змінитися, чи вибачу я собі те що вигнала його? Як бути?

Related Post

“Я хотіла, щоб в нас було спільне горе”, – подруга посварила мене з чоловіком, коли розійшлася зі своїм“Я хотіла, щоб в нас було спільне горе”, – подруга посварила мене з чоловіком, коли розійшлася зі своїм

Всім людям необхідно з кимось спілкуватися, бо це наша соціальна потреба. Жінкам же подвійно хочеться виговоритися про всі свої дрібниці, переживання, події її життя, але не дивлячись на стереотип про

Почуття це було чистим, по-дитячому наївним і таким забороненимПочуття це було чистим, по-дитячому наївним і таким забороненим

Я одружилася рік тому, до цього зустрічалася зі своїм майбутнім чоловіком майже чотири роки. За тиждень до весілля, я чомусь почала листуватися зі знайомим мого чоловіка. Він був до мене