Вже потайки придумувала свою весільну сукню і приміряла його прізвище до свого імені та по батькові

Дівчата, майте голову на плечах !!! Отже, я розлучилася з хлопцем, з яким зустрічалася 3 роки. Зараз я розумію, що ніякої такої великої любові не могло бути в 16 років, але на той момент мені так не здавалося.

Загалом переїхавши вчитися в інше місто, я познайомилася з дуже милим хлопцем, він був просто моїм ідеалом – високий підтягнутий блондин з блакитними очима, я зрозуміла, що закохалася.

Ми спілкувалися в соціальних мережах, пізніше стали зустрічатися. Наші відносини розвивалися дуже стрімко і я навіть не знала, яка сила керувала мною – я була готова заради нього на все.

Мені тоді було 19 років, мені здавалося, він кохання всього мого життя і як прийнято нам, дівчатам, в розумі вже придумувала свою весільну сукню і приміряла його прізвище до свого імені та по батькові.

Він працював, не було багато часу для розмов і зустрічей і я не могла його повністю контролювати, довіряла ж. Мені здавалося, що нас об’єднували сильні почуття і спекотна тяга одне до одного, а близькість була дійсно шикарною.

Але незабаром утворилося одне але … Від своєї доброї знайомої я дізнаюся, що ця людина живе як то кажуть «на два фронти». Найболючішого удару я просто не очікувала.

Як усвідомлювати, що ти у нього не одна єдина, що так само як і тебе він ніжно цілує, обнімає і пестить? В одну мить я була розчавлена, ніколи нічого подібного не відчувала. Я дізналася всю правду про його щє одні стостунки в фарбах-це була його колишня дівчина, з якою вони, як виявилося, багато разів зустрічалися, то розлучалися …

Мені стало ще гірше, те почуття, коли ти не тільки відчуваєш обман і зраду, а ще і те, що ти «друга» як дівчинка, яка є заміною на час, короткочасною іграшкою.

І в той момент все моє кохання наче випарувалася – я почала відчувати тільки жагу помсти і огиду від цієї людини. Ось такий чоловічий вчинок може перекреслити абсолютно все хороше і координально змінити думку про людину, що знаходиться поруч з тобою. Так що з особистого досвіду заявляю: “Дівчата, майте голову на плечах!»

You cannot copy content of this page