Я був чоловіком, який не вірив в Бога, але ікона вдома змінила моє ставлення

У бога я ніколи не верів. Ні дня. Думав, це назавжди. Але одного разу це моє невір’я  досить сильно похитнулося.

А почалося все з незначного подарунка за дрібну послугу. Подарунок був календарик із зображенням ікони Божої матері ,, Почаївська “.

Сталося це перед якимось релігійним святом. Я прокинувся як від поштовху. Вся кімната була осяяна дивним жовтуватим світлом. Неначе хтось невидимий висвітлював приміщення ліхтариком.

Найяскравіше світло виходило з кута книжкової шафи, там, де і стояв подарований календарем. Здивований, я не вірив своїм очам. Хвилин через двадцять світіння зникло.

А перед цим відбулася ще одне загадкове явище. Несподівано без видимої причини і зовнішнього впливу впав стілець спинкою вперед. Потім невидима сила змахнула з чемоданчик, який стояв так міцно, що звалитися ніяк не міг. Може, це був знак або попередження.

Такі незрозумілі випадки і підштовхують людей до віри. Вся справа в особистому містичному досвіді. Є, ймовірно, якась сила, недоступна нашому розумінню. Але ікона в моєму домі почала творити справжні дива. Цю віру я почав відчувати в середині себе. Неначе душа стала світлішою.

Related Post

Мені казали, що перший крок роблять тільки меркантильні дівчата, мовляв сама намагається, значить грошей хочу… дурістьМені казали, що перший крок роблять тільки меркантильні дівчата, мовляв сама намагається, значить грошей хочу… дурість

Чоловіки, будьте чоловіками, зробіть уже перший крок! Хлопцям набагато простіше живеться, ніж дівчатам. У суспільстві не прийнято, коли дівчина робить крок першою. А якщо і робить, то чоловік сприймає це

facebook