Я був чоловіком, який не вірив в Бога, але ікона вдома змінила моє ставлення

У бога я ніколи не верів. Ні дня. Думав, це назавжди. Але одного разу це моє невір’я  досить сильно похитнулося.

А почалося все з незначного подарунка за дрібну послугу. Подарунок був календарик із зображенням ікони Божої матері ,, Почаївська “.

Сталося це перед якимось релігійним святом. Я прокинувся як від поштовху. Вся кімната була осяяна дивним жовтуватим світлом. Неначе хтось невидимий висвітлював приміщення ліхтариком.

Найяскравіше світло виходило з кута книжкової шафи, там, де і стояв подарований календарем. Здивований, я не вірив своїм очам. Хвилин через двадцять світіння зникло.

А перед цим відбулася ще одне загадкове явище. Несподівано без видимої причини і зовнішнього впливу впав стілець спинкою вперед. Потім невидима сила змахнула з чемоданчик, який стояв так міцно, що звалитися ніяк не міг. Може, це був знак або попередження.

Такі незрозумілі випадки і підштовхують людей до віри. Вся справа в особистому містичному досвіді. Є, ймовірно, якась сила, недоступна нашому розумінню. Але ікона в моєму домі почала творити справжні дива. Цю віру я почав відчувати в середині себе. Неначе душа стала світлішою.

You cannot copy content of this page