Я дістала телефон і показала їм відео. Відпустили всіх, синець сходив ще дуже довго

Йдемо ми по вулиці з моїм хлопцем після кіно, гарний вечір, тепло, пізня година, вже за північ. Шлях від кінотеатру до дому пролягає через невеликий скверик, людей мало. Аж тут доносяться якісь жіночі крики.

Спочатку боязко було, але мій кавалер сказав дочекатися його на місці, а він пішов так би мовити в розвідку.

Звісно ж моя жіноча цікавість перемогла, і я тихцем попленталася за ним, щоб побачити що ж там сталося, та і за нього злякалася, він в мене запальний, з характером, такі в неприємності потрапляють на раз-два.

Прибігла і я на крики. А ситуація така, що чоловік з жінкою щось не поділили, були добряче напідпитку, сварилися, доводили щось один одному, і в результаті чоловік почав штовхати жінку, сильно запав її за руки, погрожував.

Мій звісно ж вліз в ці розбірки, як справжній чоловік, і отримав теж. Але по порядку. Я не на жарт злякалася, відразу викликала поліцію, і впевнившись що все більш менш притихло почала знімати все на телефон.

Коли приїхала поліція, то моєму сміливцю теж влетіло під око, але поки він розбороняв цю солодку парочку, то буйний чоловік теж кілька разів отримав від мого хлопця і своєї жінки. Коли приїхала поліція то ця дівчина зробила обличчя янгола і сказала що все в порядку, але мій хлопець напав на них. Звісно ж поліція не стала розбиратися і почали “в’язати” мого.

Я дістала телефон і показала їм відео. Відпустили всіх, синець сходив ще дуже довго.

Але моєму обуренню немає меж, бо я б хотіла звернутися до тієї дівчини, чи всіх жінок, які колись опинялися с такій ситуації. Можливо мій хлопець врятував їй життя, а вона відплатила чим? Не варто так чинити, бо правило бумерангу завжди діє.

Related Post

Мені 26 років, а моєму хлопцю 18. Його батьки і друзи проти нашого весілля…Мені 26 років, а моєму хлопцю 18. Його батьки і друзи проти нашого весілля…

Що зараз зі мною відбувається я не розумію, я закохалася в хлопця, але є велике АЛЕ: мені 26, йому 18 і як це сталося я не розумію. Ми разом вже