fbpx

Я не працювала, єдиним годувальником у родині був чоловік, він і розпоряджався фінансами. Поставив хрест на моєму навчанні, але тим не менш, вимагав від мене вносити лепту в сімейний бюджет. Що я могла з маленькою дитиною на руках?

Отже, з чого все починалося. Ми юні, закохані, зелені! Одружилися рано- мені 17, йому – 19. Незабаром народилася дочка, улюблена наша дитина!

Я отримала середню спеціальну освіту з малятком на руках, планувала рік-два приділити їй і родині, а потім продовжити своє навчання – в інституті. Але не зрослося.

Я не працювала, єдиним годувальником у родині був чоловік, він і розпоряджався фінансами. Поставив хрест на моєму навчанні, але тим не менш, вимагав від мене вносити лепту в сімейний бюджет. Що я могла з маленькою дитиною на руках?

Влаштувалася продавцем в магазин, залишала доньку на родичів, крутилася як білка в колесі з раннього ранку до пізнього вечора.

Надовго мене не вистачило в такому режимі, я знову стала домогосподаркою, чоловік знову став мені дорікати.

Пропонувала йому різні варіанти – піду на курси того ж перукаря, візажиста, буду працювати в салоні або вдома, або ж купимо швейну машинку, буду потихеньку вчитися, потім і заробляти – але це все його не влаштовувало, тому що потрібно було вкладати гроші в мій розвиток і навчання.

Він перетворився потихеньку в домашнього тирана, а я- в безвольну істоту. Так і жили п’ять, десять, п’ятнадцять років.

Далі-гірше, завів коханку, про мене став уже мало не ноги витирати. Я все ще мовчала, але буря всередині мене вже зігрівала!

І тут сталося в моєму житті знайомство, яке перевернуло мій світогляд, мій внутрішній світ!

Це був чоловік, який побачив у мені жінку, яку є за що любити, цінувати, поважати, берегти, пестити і леліяти, незважаючи на те, що вона домогосподарка!

Ми не були коханцями (я ще не готова була переступити цю межу), але я вже відчувала себе набагато сильніше і впевненіше!

Чоловік тим часом, зовсім втративши сором, перестав навіть на ніч додому приходити!

І ось після чергової такої безсонної ночі я зібрала свої речі і мовчки, під час відсутності чоловіка, пішла з дому, до того чоловіка. Він мене терпляче чекав.

Ось так в 35 років у мене почалося нове життя! Переді мною відкрилися всі двері!

У мене є уважний, турботливий, люблячий чоловік, робота, безліч захоплень, нових друзів!

І, звичайно, зі мною залишилася моя донька –  вже майже доросла, студентка університету.

Я не знаю, звідки взялася та сміливість і рішучість, яка дозволила мені почати все спочатку!

Але тепер я знаю точно, що наше життя тільки в наших руках, і тільки ми самі вирішуємо, як його прожити, і яким буде наше майбутнє!

Related Post

Батьки чоловіка отруюють нам життяБатьки чоловіка отруюють нам життя

Батьки чоловіка живуть далеко, але раніше часто приїжджали до нас (зазвичай без попередження), і ми до них їздили. Свекруха – владна жінка, хоче, щоб її слово було законом. Коли приїжджала

Таємниця народження моєї подруги і доля її батьківТаємниця народження моєї подруги і доля її батьків

Мати моєї подруги зрадила чоловікові… Набридло явне засудження авторів, які діляться тут своїми непростими життєвими історіями. Багато хто хоче бачити тільки негатив, щоб на тлі інших відчувати себе біліше. Мати

Я був чоловіком, який не вірив в Бога, але ікона вдома змінила моє ставленняЯ був чоловіком, який не вірив в Бога, але ікона вдома змінила моє ставлення

У бога я ніколи не верів. Ні дня. Думав, це назавжди. Але одного разу це моє невір’я  досить сильно похитнулося. А почалося все з незначного подарунка за дрібну послугу. Подарунок