Я не женуся за заможним, але, вважаю, що в тридцять з лишком років людина повинна стійкіше стояти на ногах

Перебуваючи з людиною майже чотири роки у стосунках, я так і не отримала вдалого результату. Причина полягала в тому, що людина часто бігала туди назад (від мене, до себе на орендоване житло), не бажаючи з’їжджатися разом і створювати повноцінну сім’ю, заводити дітей.

Аргументував це тим, що не звик жити на жіночій території, тому що його житло було орендоване, а в мене своя квартира, на мій погляд, було логічним жити в мене.

Я зробила висновок, що це лише відмовки з його боку, і людина просто не хоче брати на себе відповідальність, до цього він вже був одружений і має дитину.

Говорив, що не хоче платити аліменти ще на одну дитину. Але, навіть знаючи мої потреби в плані сім’ї, він все ж таки не хотів закінчувати зі мною відносини, і часто поводився як аб’юзер, маніпулював. На цьому моє терпіння скінчилося.

Наразі, пробувши якийсь час одна, почалися спроби зав’язати нові стосунки. Мені 32 роки, є своє житло, робота із середнім статком. Зовнішність приємна, є освіта, але за фахом не працюю. Познайомилася з чоловіком на рік молодшим.

Зовні він мені сподобався, за спілкуванням нормальний. Але в нього немає нічого — ні квартири, ні машини, ні нормальної роботи, живе з мамою на орендованій квартирі. Також має двох дітей від двох різних жінок.

Я не женуся за заможним, але, вважаю, що в тридцять з лишком років людина повинна стійкіше стояти на ногах. До речі, у колишнього хоч і теж не було своєї квартири, і була дитина від першого шлюбу, але при цьому він мав дві машини, ніколи не залежав від батьків і завжди прагнув самостійності та незалежності.

Спілкування з чоловіками, які мають більший достаток, не зав’язується, проблема в зарозумілості і часом навіть нахабстві. Можуть робити натяки на інтим першому побаченні.

У випадку з людиною, з якою зараз у мене спілкування, він поводиться делікатно, дарує квіти, ні на що не натякає. Звичайно розуміє, що ще й така поведінка відштовхне мене остаточно.

Не знаю, яке рішення ухвалити. Закінчити це спілкування одразу, поки ми не встигли звикнути одне до одного або продовжувати? Я не вважаю, що головне в житті гроші, важливо, яка людина, але ми живемо в матеріальному світі, і проблеми зі статком завжди відбиваються на поведінці людини.

Якщо закінчувати спілкування, то як це зробити делікатніше?

Related Post

Ні, просто тато не хотів платити грошіНі, просто тато не хотів платити гроші

До нас в садочок прийшов хлопчик. Тато хлопчика вирішив познойомитися з вихователями, группою, зайшов у спальню. Привітний, з посмішкою, багато чим цікавився: скільки в групі дітей, чи зимою не сильно холодно, в загальному, про різне запитував. Проблеми почались пізніше, коли виявилось, що спальня не розрахована

Де зустріти багатого чоловіка? Насправді я не меркантильна стерва, яка шукає чоловіків-гаманців. Але мені так набридли ніщеброди …Де зустріти багатого чоловіка? Насправді я не меркантильна стерва, яка шукає чоловіків-гаманців. Але мені так набридли ніщеброди …

Досить грубо звучить, згодна. Насправді я не меркантильна стерва, яка шукає чоловіків-гаманців. Але мені так набридли ніщеброди … Мені 36 років одна. Була одружена, але розлучилися. Залишилися з колишнім чоловіком

У чоловіка нічого немає за душею, а він вимагає народити дитинуУ чоловіка нічого немає за душею, а він вимагає народити дитину

Познайомилася з чоловіком, йому 45 років, жодного разу не був одружений, дітей немає, знімає кімнату. Спілкувалися рік, було повне взаєморозуміння, поки він не завів розмову про дітей. Я не хочу