Я познайомила його зі своєю мамою, довіряю буквально все, а він приховує мене від батьків

Зустрічаємося з хлопцем майже 2 роки, і вже 4 місяці як ми з’їхалися. Живемо у трикімнатній квартирі, разом із його друзями. Для мене це дуже складно. Хлопці зовсім не прибирають у квартирі.

Спочатку щотижня я прибирала все сама, але потім мені набридло. Вони навіть дякую не казали. Я просила поговорити з хлопцем про графік чергувань, але ніхто не захотів. Так і жили далі.

Коли я переїжджала до нього, один із його друзів мав виїхати. Але невдовзі переїзд скасувався. У результаті, 25 років я так і живу в гуртожитку, з якого всі роки намагалася втекти.

У нас достатньо фінансів, щоб переїхати та орендувати квартиру, але хлопець не хоче, і взагалі не розуміє, що мені заважає.

Також проблема, його мають підвищити на роботі, але, щоб це сталося, потрібно вивчити додатково багато інформації. А він ледарює. Натомість грає в танки та інші ігри. Говорить, що так він відпочиває.

У хлопця за тиждень виходить 3-4 вихідні. За ці дні я його силою змушую прибирати (але це не завжди виходить). В мене інший графік. Я працюю 5 днів, іноді 9 годин, іноді 12. Але коли у мене вихідні, я обов’язково прибираю та готую їсти.

Вчора у нас сталася дуже серйозна сварка. Я запропонувала подивитися квартири та подумати над варіантами. Також сказала, що можна почати накопичувати з одної зарплати, а на іншу жити. У нас є загальний бюджет.

Він сказав, що це все дурниці, і навіщо взагалі мрію про квартиру, якщо поки що немає можливості. Я вважаю, якщо нічого не робити і не думати, то ніколи не буде можливості. Він буквально посміявся над моїми мріями та бажаннями. Запропонував помріяти про БМВ або пентхаус.

І під час дискусії у коханого вирвалося, що в нього теж є мрії, але він просто не ділиться ними зі мною. Мене це зачепило найбільше. Я довіряю йому, навіть розповіла про непросту ситуацію в сім’ї, про яку мало хто знає. Він же сказав, що моя відкритість це добре, але користі з неї ніякої.

Я познайомила його зі своєю мамою, довіряю буквально все, а він приховує мене від своїх батьків. Так прикро було все це чути. У мене таке почуття, що найближча людина зрадила мене. Я не знаю що робити. Навряд чи його ставлення до життя зміниться, але просто взяти і розлучитися та викреслити його зі свого життя я не можу.

Related Post

Чи потрібні такі подруги, які потай виставляють тебе поганою?Чи потрібні такі подруги, які потай виставляють тебе поганою?

Поділюсь і я своєю життєвою історією про жіночу дружбу. У мене була подруга Юля, мабуть, найкраща. Ми знали одне про одного все, всі секрети. І водночас я дружила зі своєю

Він сказав: “мене в тобі все влаштовує, але на 80% я живу з тобою лише через дитину”Він сказав: “мене в тобі все влаштовує, але на 80% я живу з тобою лише через дитину”

Я була одружена 5 років, є донька 3 роки, з чоловіком не склалися стосунки через проблеми з батьками. Після розлучення я познайомилася з чоловіком в інтернеті: він з мого міста,

Сама в будинок біду впустила, та ще й постіль їй м’яку стелилаСама в будинок біду впустила, та ще й постіль їй м’яку стелила

Я завжди мріяла про велику, дружню родину. Але сталося не так як гадалося. Коли мені було 2 роки , мама розлучилася з татком. Причин я не знаю і по цей