Я при надії третьою дитиною, а чоловік закохався і пішов до коханки

Моє життя – суцільна іронія. Дівчина з маленького села, яка мріє влаштуватися в житті. Про хлопців ніколи не думала навіть, весілля не хотіла. Але раптово у моєму житті з’являється неймовірний закоханий хлопець, який упадає за мною кілька університетських років. А потім робить пропозицію. І як тут не погодишся?

Треба сказати, що я справді думала, перш ніж сказати так. Мені здавалося, що для сім’ї я не створена. Але Антон переконував мене у протилежному.

Він не хотів, щоб я працювала. Бачив у мені ідеальну господиню та майбутню матір. Через рік після весілля я вже чекала на дитину. Про роботу можна було забути: я з головою поринула у вивчення материнства.

Через рік після народження малюка я почала помічати, що ми з Антоном віддаляємось одне від одного. Але тоді я не надавала цьому особливого значення. Та й часу не було, бо незаплановано знову була при надії.

Мати тільки тішилася, адже діти-погодки – це диво чудове. Отак вона говорила. А я собі місця знайти не могла.

Мені подобалося бути матір’ю, але я не була готова до того, щоб знову нею ставати. Коли я заїкнулася, що хочу перервати вагітність, чоловік був близький до того, щоб підняти на мене руку. Таким я його ще ніколи не бачила. Тоді я зрозуміла, що народжуватиму.

Згодом якось упокорилася з усім. Зраділа, коли нам повідомили, що ми матимемо дівчинку. Син та донька — про що ще можуть мріяти молоді батьки? Пощастило ще, що із грішми проблем не було. Антон непогано заробляв, квартира була його, тож за оренду платити не доводилося.

Зараз моєму синові 9 років, дочці – 8. І я знову чекаю на маля. За ці роки я багато чого навчилася. Можу впевнено сказати, що стала досвідченою мамою. На роботу я так і не вийшла. Чоловік наполягав, щоб я була вдома з дітьми.

Третю дитину ми не планували. І начебто всі заходи вживали, але Бог знає краще, мабуть. Щоправда, щось він погано приглядав за моїм чоловіком. Нещодавно я дізналася, що він мені зраджує. Наші стосунки усі ці роки впевнено йшли на дно. Але останні місяці це було схоже на тортури.

Антон часто не ночував удома, постійно мені брехав. Я намагалася з’ясовувати стосунки, просто хотіла почути правду. Але чоловік завжди знаходив відмовки. А з плином часу з дому почали пропадати його речі. Все закінчилося тим, що він прийшов і сказав, що йде.

Він полюбив іншу жінку і більше не може жити з нами. Не хочу вдаватися до подробиць. Нині це не має жодного сенсу. Чоловік пішов, але сказав, що залишає нам із дітьми квартиру. Ось тобі й подаруночок на розлучення! Щоправда, проблема в тому, що вона записана на ім’я тестя. Тож нас легко можуть виставити звідси будь-якої миті.

А ще я не працюю і поки що гадки не маю, на які гроші нам усім жити. Хай би лише я, але ж діти як? Іноді я думаю, що недаремно в молодості не хотіла виходити заміж. Але Антон так наполягав. Я вірила, що зустріла справжнє кохання, заради якого можна чимось жертвувати. Але як я помилялася!

І що ми маємо в результаті? Двоє маленьких дітей, третій на підході, вдома постійно немає електрики, у мене ні роботи, ні грошей. Чому чоловік вирішив покинути мене саме зараз?

Related Post

Всі наші з дружиною заощадження на власне житло, батьки просять спустити на весілля молодшої сестриВсі наші з дружиною заощадження на власне житло, батьки просять спустити на весілля молодшої сестри

У моїй історії немає нічого істотно нового. Маю молодшу сестру Оксану. Різниця між нами 16 років. Батьки дуже довго намагалися завести другу дитину, тому вона була дуже бажаною. І, звичайно

Після того, як я без проблем народила першу дитину і подумати не могла, що зі зачаттям другої виникнуть проблемиПісля того, як я без проблем народила першу дитину і подумати не могла, що зі зачаттям другої виникнуть проблеми

Як не впасти у відчай, бажаючи мати дітей. Хотілося поділитися своєю історією з дівчатами, які хочуть мати дітей, але довгий час не виходить. Перша моя дитина не була запланованою, але любов

Але добра Настя не відпускала сестру без гостинців з села. Банок з варенням і соліннями дастьАле добра Настя не відпускала сестру без гостинців з села. Банок з варенням і соліннями дасть

Олена і Настя були веселими, дружніми дівчатками в простій сільській родині. Сестри все дитинство росли в рідному селі, вчилися в сільській школі. Але доля склалася так, що старша Олена поїхала