– Я тебе ніколи не згадаю!, – одного ранку Андрій вирішив, що Яна наймеркантильніша жінка

Останні кілька днів Андрій став ловити себе на думці, що після роботи його зовсім не тягне додому.

Там все передбачувано: молода дружина, що сидить в кріслі, обов’язково напроти дзеркала, одним оком із задоволенням розглядавши шикарний манікюр, а іншим, зізнаючись у коханні своєму відображенню – дуже романтичні, а головне корисні розваги.

Яна, дружина Андрія, належала до тієї категорії людей, які не розуміли: навіщо в будинку кухня? Захотів поїсти – взяв трубку (саму незамінну річ в господарстві), подзвонив, замовив їжу, поїв, зібрав всі відходи в мішок, викинув, красота !!!

Найголовніше – манікюр не постраждав! Всі, хто знав цю пару, дивувалися: чому у такого чудового чоловіка, така дружина сучка? На це Андрій відповідав:

– Повинен же бути у мене хоча б один недолік.

І, хоча по початку йому самому було смішно від цього афоризму, то тепер …

Який день, він замість звичного маршруту додому, повертав на перехресті в бік абсолютно протилежний і просто катався по місту. У нього було передчуття: щось має статися дуже важливе і дуже гарне.

Взимку темніло рано і місто, оповите  яскравими вогнями рекламного гламуру, магнетичним чином притягувало в свої мережі все нових жертв.

Вдома у нього теж був суцільний гламур – сидить в кріслі. Тільки міський нічого не вимагав, а домашній, з періодичністю кожного обороту хвилинної стрілки, навіть не просив, а наполягав, меркантильним і мерзенним тоном, якісь чергові безглузді для звичайної людини речі.

Йому так хотілося, щоб Яна просто обійнявши його, запитала:

– Милий, а чого хочеш ти? Тепер зрозумів: що можна очікувати від ляльки, з однією єдиною звивиною в мозку – фанатична любов, навіть не до себе самої, а до свого відображення і до розкоші. Слово «Любов» не мало для неї ніякого значення. Сенс її життя: яскравіше – помоднішк – подорожче. І подібна психологія дружини не те щоб була не приємна, вона дуже дратувала.

Раптом він помітив що стоїть на зупинці жінка. Здавалося б, нічого особливого, таких стоять, в очікуванні громадського транспорту жінок сотні і тисячі. Але ця була особливою.

Складалося враження, що сонце, поступивлось на ніч своїм місцем діамантовим зіркам, сховалося нема за горизонт, а всередину цього крихкого створення. Вона не злякалася машини, що під’їхала і запропонував підвезти приємного, на перший погляд чоловіка. Сонце нікого не боїться, воно просто світить і дарує своє тепло всьому, що його оточує.

П.С. На наступний ранок, що вийшов на незнайомий балкон, очманілий від щастя чоловік, закинув подалі телефон, на дисплеї якого висвічувалося «Яна».

– Я тебе ніколи не згадаю !!!

Related Post

Вадиму подзвонила його колишня Аня, яка заради нього вирішила розбитися на машиніВадиму подзвонила його колишня Аня, яка заради нього вирішила розбитися на машині

Дзвінок мобільного розірвав тишу на тисячу дрібних шматочків, тут же осіли на стіни. Він глянув на екран – її номер. Вдихнувши на повні груди, він відповів на дзвінок: – Алло.

У мене сталися повноцінні стосунки з одномоментного захопленняУ мене сталися повноцінні стосунки з одномоментного захоплення

У п’ятницю подруги затягли мене кафе пропустити по келиху. До нас підсіли хлопці з роботи. Розговорилися. Один з них клеївся до мене як банний лист. Ну хлопець симпатичний … Чому

facebook