Я вирішила простежити за матір’ю і дізнатися все. Тому я стала прислухатися до маминих телефонних розмов і перевіряти її мобільний. Одного разу я знайшла повідомлення від невідомого номера, де була призначена зустріч

Мені завжди здавалося, що у нас щаслива сім’я, а мої батьки люблять одне одного. Вони ніколи серйозно не сварилися, і в домі панували мир і благополуччя. Але зовсім недавно я дізналася про дещо, що перевернуло моє життя з ніг на голову.

В цьому році я закінчую школу, мама працює в краєзнавчому музеї, а тато – програміст. Загалом, звичайна пересічна родина. Батьки разом майже 20 років, і за цей час вони стали для мене прикладом ідеального подружжя.

Але зовсім недавно я зрозуміла, що все це було брехнею. В той день я поверталася додому раніше, тому що останній урок скасували. Коли я піднімалася сходами в під’їзді, побачила, що з нашої квартири виходить якийсь чоловік. Він зупинився на порозі, а мама підійшла і обняла його. Я оторопіла. Потім швиденько спустилася вниз і вибігла на вулицю.

Коли невідомий вийшов з під’їзду, я піднялася в квартиру. Там мене зустріла мама і вела вона себе так, як ніби нічого не сталося. Я не ризикнула у неї нічого запитати. Увечері, коли тато повернувся з роботи, все було як завжди. Тоді я зрозуміла, що між батьками все нормально. Просто мама зраджує батькові.

Я вирішила простежити за матір’ю і дізнатися все. Тому я стала прислухатися до маминих телефонних розмов і перевіряти її мобільний. Одного разу я знайшла повідомлення від невідомого номера, де була призначена зустріч. Причому на нашій дачі вже на наступних вихідних. У п’ятницю мама сказала, що в суботу вранці поїде на дачу глянути, чи все там нормально.

У суботу вранці мама поїхала, а я не роздумуючи вирушила за нею. Поки я доїхала на електричці, вона вже була там. А з нею чоловік, той самий, якого я бачила в під’їзді. Вони сиділи у дворі, щось пили і обіймалися. Мені було прикро до сліз. На емоціях я зробила кілька фотографій, щоб показати їх батькові, коли повернуся. Але по дорозі назад я подумала, що мама повинна в усьому зізнатися сама. Так буде чесно і правильно.

Однак після повернення мама сказала, що дуже втомилася. Мовляв, роботи було багато і все в такому дусі. Було так неприємно її слухати! Я закрилася у себе і півночі не могла заснути. На ранок вдома все було як завжди. Минуло вже більше тижня, але мама так і не сказала нічого батькові. Більше я не можу ставитися до неї як раніше. Вона не просто зраджує татові, але ще і приховує все це. Але ж вона повинна йому все розповісти! Тільки так буде чесно.

У той же час мені дуже шкода тата. Подібне стане для нього випробуванням, тому що він дуже любить маму і дорожить нашою сім’єю. Як мені поступити в такій ситуації? Може, сказати мамі, що я все знаю? Нехай зізнається в усьому сама. Або краще відразу піти до батька і показати фото?

You cannot copy content of this page