Я закохалася у сина свого чоловіка від першого шлюбу, як про це розповісти взагалі не знаю, але знаю точно, що я хочу бути з цим молодим хлопцем

Мені було 18, коли я вийшла заміж, а чоловікові 30 років. Від першого шлюбу у нього є син, якому було тоді 11 років.

Він жив з мамою, але приходив до нас в гості. Я з ним подружилася відразу. А ось з татом не завжди виходили відносини.

Я не розбивала сім’ю, вони розлучилися задовго до мене. Тому його син не міг мене ненавидіти.

Ми стали друзями. З татом було складніше, він був вимогливим, суворим.

Чим старше ставав Артем (його син), тим більше вони сварились. Я б сказала, що не завжди мій чоловік розумів сина, не завжди намагався зрозуміти.

Мені, через вік, було легше знайти спільну мову з Артемом.

Років з 15-и він взагалі перестав приїжджати до батька, та й мій чоловік не намагався налагодити відносини.

Артем сам знайшов мене в соц. мережах, сам написав. Йому зараз 19 років.

Ми зустрілися, гуляли. Нам було дуже добре вдвох!

Чомусь тоді я вирішила приховати нашу зустріч від чоловіка. Ми стали іноді зустрічатися, гуляти, він запрошував в кіно або кафе. Нічого між нами не було.

Але я розуміла, що хочу. Розуміла, що це син мого чоловіка.

Додому не тягнуло: чоловік став незадоволеним, говорити нам немає про що. Все більше став мене дратувати. Мені 28 років, а йому 40 років.

Артем сам зробив перший крок. Ми разом 4 місяці. Він просить мене розлучитися з чоловіком і переїхати до нього.

Я сама хочу це зробити, єдине, я не знаю як сказати чоловікові, що кохаю ЙОГО СИНА.

Знаю, що я роблю погано, але по-іншому не можу! Люблю його! За 10 років з чоловіком навіть не думала про зраду! А тепер готова кинути все і піти.

Related Post

Чоловіки не ставляться до мене серйозно та ховають від друзів та близьких. Що я роблю не так?Чоловіки не ставляться до мене серйозно та ховають від друзів та близьких. Що я роблю не так?

Зараз мені 28 років і в мене жодного разу не було серйозних стосунків із чоловіком. Було кілька тривалих стосунків, у яких природно були й інтимні, були й розмови до душі,

Таксувати в наш час дуже цікаво, ось наприклад щось потойбічне з вами траплялось?Таксувати в наш час дуже цікаво, ось наприклад щось потойбічне з вами траплялось?

Я працюю на заводі слюсарем контрольно-вимірювальних приладів. Зарплата непогана, але на життя через кредиту не вистачає. До того ж, сім’я: дружина і двоє дітей. Дружина хоч теж приносить гроші в

До мене красиво залицяються, але відносин як не було, так і немаєДо мене красиво залицяються, але відносин як не було, так і немає

Всі відносини з чоловіками починаються дуже бурхливо: величезні букети троянд, залицяння, дорогі ресторани. Провести 20 годин в літаку заради зустрічі зі мною – не проблема. Але потім все сходить нанівець.