fbpx

Я замінила життя доньки своїм, хотіла, щоб вона не наробила моїх помилок

Моїй доньці зараз 27 років. З раннього дитинства я виховувала в ній чесність, почуття власної гідності, скромність і хазяйновитість. Усе те, чого не вистачає сучасним дівчатам.

Я ніколи не дозволяла своїй дитині фривольні вбрання, походи в сумнівні місця (дискотеки, табори відпочинку, ночівлі на дачах та інші непотребства), не дозволяла дивитися тупі фільми та відеокліпи, що обманюють молодь і нав’язують їм розпусну поведінку. Не думаю, що моїй єдиній дочці є чому вчитися у силіконових ляльок, які заробляють відомим місцем, а не своїми талантами та розумом.

Одним словом, я дуже серйозно ставилася до виховання своєї дитини. Дочка ніколи мене не розуміла, але я сподівалася, що з віком вона зрозуміє від яких проблем я її вберегла. Що її чоловік буде вдячний мені за хорошу господиню та вірну супутницю, а вона сама зрозуміє, що розваги та легковажна поведінка до добра не доведуть. Я завжди була проти, щоб вона знайомилася з хлопчиками, т.к. спочатку було рано, а потім уже ці хлопчики були сумнівної «якості» — їх вихованням, мабуть, займатися не було кому.

Донька закінчила школу із золотою медаллю, університет – майже з червоним дипломом, без хабарів та перездач. Має чудову роботу, друзів, з якими вона мене хоч і не знайомить, але я вже й не наполягаю. Вона хотіла переїхати у свою квартиру, благо гроші в неї є, але моє самопочуття не дозволяє жити одній – мені потрібний догляд.

Тиждень тому я побачила її, вона плакала на кухні. Наполягла, щоб вона розповіла, що сталося. Вона вигукнула, що я зламала їй життя і що в її житті не було і нічого світлого не буде.

Мені було прикро до сліз від такої невдячності. Але зараз, коли я багато про це думала, я розумію, що в чомусь вона має рацію. Що я замінила її життя своїм, хотіла, щоб вона не наробила моїх помилок. А жити їй, такій ідеальній, виявилося ніколи і нема з ким.

Я дуже хочу звільнити свою дитину від обов’язку витрачати залишок своїх найкращих років на хвору мати-тирана.

Related Post

Не важливо, що не красень, головне – що я багатий хоч і страшненькийНе важливо, що не красень, головне – що я багатий хоч і страшненький

Друг дитинства, якого я сто років не бачив запросив в гості два тижні тому. Я думав, що ми з ним просто пивка поп’ємо, а там ще виявилася його дружина, діти

Цікавий тест, за допомогою якого можна спрогнозувати своє майбутнєЦікавий тест, за допомогою якого можна спрогнозувати своє майбутнє

Цікавий тест, за допомогою якого можна спрогнозувати своє майбутнє. Не вірите, перевірте,ви нічого не втрачаєте, напишіть в коментаря, чи співпало. Для початку візьміть аркуш паперу і запишіть колір, який вам