Як мені дожити до ясел з Настею, щоб не зірватись під час її чергової істерики, я не знаю

У мене дев’ятимісячна донька Настя, мені 28 років, чоловікові 30. З моменту народження доньки не можу позбутися думки, що ми даремно завели дитину. Дітей у перспективі я хотіла, але наша доблесна державна медицина посадила моє жіноче здоров’я, а в приватній клініці питання про вагітність було поставлено так, що зараз чи буде занадто пізно.

Зважилися, народила. Ніякої радості від її існування я так і не зазнала, у всіх сферах життя дочка мені стала тягарем. З чоловіком добрі стосунки розвалюються, навіть попри те, що він мені допомагає з дитиною. Нас чекає дорогий ремонт у новій квартирі, але грошей катастрофічно не вистачає.

Раніше я працювала нарівні з чоловіком, і все було чудово, зараз і в нього дохід впав, і я більше працювати не можу, точніше, після народження доньки ще попрацювала вдома 4 місяці, але не змогла морально тягнути це.

Я навіть не в змозі до ладу зайнятися собою і спокійно спати – дочка весь час вимагає моєї присутності поруч, навіть коли просто грає на підлозі, вона не грає зі мною, вона просто хоче, щоб я сиділа поряд і дивилася на неї, навіть не можу в смартфоні посидіти.

Вночі часто прокидається з криками, після народження вона й то спала краще, ніж зараз. Режим не працює, вона постійно його порушує, хоча організм налаштувався. Заспокійливі дають зворотний ефект, спосіб проплакатися теж не працює, тому що з кожною хвилиною ще більше заводиться.

При цьому всі лікарі кажуть, що дитина здорова з усіх боків. А я ось уже не почуваюся здоровою. Безсоння, моторошна втома, агресія до дитини, вже навіть слухові галюцинації були. Чоловік шукати іншу роботу не хоче, я на роботу вийти не можу. Няня не по кишені.

До психолога зверталася, походила якийсь час, навіть ставало легше. Але й там зіткнулася із фінансовою проблемою, просто не вистачало грошей. Як мені дожити до ясел з Настею, щоб не зірватись під час її чергової істерики, я не знаю.

Related Post

Я не знаю, як розлучитися, мені соромно зізнатися батькам, що нічого не вийшлоЯ не знаю, як розлучитися, мені соромно зізнатися батькам, що нічого не вийшло

Зустрічалися із хлопцем три роки. Він завжди був уважним, дарував подарунки та дзвонив щогодини. Підтримував мене завжди і в усьому. Я була щаслива і вирішила, що мені пощастило зустріти свою

Донька майже перестала зі мною розмовляти, хоча я нічого не зробила.Донька майже перестала зі мною розмовляти, хоча я нічого не зробила.

Підкажіть, будь ласка, що робити. З чоловіком не живемо два роки. За цей час зійшлася з іншим чоловіком, і живемо з ним у нещодавно купленій ним квартирі. Робили все для