Як то кажуть, життя — бумеранг

Як то кажуть, життя — бумеранг. Чоловік приходить з вулиці, а дружина запитує, чи холодно на вулиці. Розуміючи, що він подивиться точну температуру в телефоні, він говорить їй, що на вулиці дубак.

Він допоміг їй вибрати одяг на вулицю: — Одягни це. І це під ним. А краще — цю, так буде тепліше. Дружина поспішала. Вона одягла все, що порадив чоловік і вилетіла на вулицю.

На вулиці було не холодно. Швидше було жарко. Бідна терпіла спеку, поки не повернулася додому. Особливо душно було в транспорті.

Коли вона зайшла додому, її зустрів гучний сміх чоловіка. Він чекав, поки дружина скаже слова захоплення його почуттям гумору і посміється з ним за компанію.

Цього, на превеликий жаль, не сталося. Минув час, жарт забувся. Настала неділя.

Чоловік збирався на риболовлю з друзями. Довго збирався, як злодій на ярмарок. Дружина точно розрахувала час на дорогу від будинку до озера на дачі.

Вона подзвонила йому на половині шляху сказала, що на кухні прорвало трубу і вода б’є на всю квартиру.

Додала, що якщо він в ту ж хвилину не розвернеться і не поїде додому, вона знепр итомніє, а вода затопить сусідів, тоді йому доведеться заплатити за ремонт 2 квартир.

Чоловік помчав додому, зайшов на кухню, а там — дружина з бубликом чай п’є. Поки він злився і істерив, дружина запропонувала йому сісти поруч і похвалити блискуче почуття гумору дружини.

Повернулося все бумерангом ?! Тепер чоловік подумає перед тим, як пожартувати. Іноді бумеранг повертається незалежно від людей.

Related Post

Весілля перетворилося в цирк завдяки матері нареченого. Але кожен отримав по заслугамВесілля перетворилося в цирк завдяки матері нареченого. Але кожен отримав по заслугам

Вчора я ще була нареченою, сьогодні ж навіть згадувати не хочу про цю “знаменну” подію. Бо мій колишній благовірний дуже любить свою матусю, от я і лишила їх наодинці, хай

Я вже тиждень пишу йому листи, прошу пробачення та сподіваюся на його повернення. Друзям він також нічого ще не сказавЯ вже тиждень пишу йому листи, прошу пробачення та сподіваюся на його повернення. Друзям він також нічого ще не сказав

Ось уже 2 дні не можу зрозуміти, чому він мене заблокував, а як же добре все починалося. Мені 30 років. Познайомились ми на сайті знайомств. Спілкувалися щодня, намагалася займатися своїми