Перейти до вмісту

Як то кажуть, життя — бумеранг

Як то кажуть, життя — бумеранг. Чоловік приходить з вулиці, а дружина запитує, чи холодно на вулиці. Розуміючи, що він подивиться точну температуру в телефоні, він говорить їй, що на вулиці дубак.

Він допоміг їй вибрати одяг на вулицю: — Одягни це. І це під ним. А краще — цю, так буде тепліше. Дружина поспішала. Вона одягла все, що порадив чоловік і вилетіла на вулицю.

На вулиці було не холодно. Швидше було жарко. Бідна терпіла спеку, поки не повернулася додому. Особливо душно було в транспорті.

Коли вона зайшла додому, її зустрів гучний сміх чоловіка. Він чекав, поки дружина скаже слова захоплення його почуттям гумору і посміється з ним за компанію.

Цього, на превеликий жаль, не сталося. Минув час, жарт забувся. Настала неділя.

Чоловік збирався на риболовлю з друзями. Довго збирався, як злодій на ярмарок. Дружина точно розрахувала час на дорогу від будинку до озера на дачі.

Вона подзвонила йому на половині шляху сказала, що на кухні прорвало трубу і вода б’є на всю квартиру.

Додала, що якщо він в ту ж хвилину не розвернеться і не поїде додому, вона знепр итомніє, а вода затопить сусідів, тоді йому доведеться заплатити за ремонт 2 квартир.

Чоловік помчав додому, зайшов на кухню, а там — дружина з бубликом чай п’є. Поки він злився і істерив, дружина запропонувала йому сісти поруч і похвалити блискуче почуття гумору дружини.

Повернулося все бумерангом ?! Тепер чоловік подумає перед тим, як пожартувати. Іноді бумеранг повертається незалежно від людей.