Якось до Люди підійшла циганка і попросила продати дитину… Люда подумала і погодилася

Живе на світі жінка Люда з цікавою долею. Люда закінчила школу і відразу вийшла заміж. Росла вона в неблагополучній сім’ї, батьки пили і старший брат уже теж почав пити з ними.

У Люди не було надії почати де небудь вчитися, не вистачало освіти і не було грошей. Зі своїм чоловіком вона познайомилася ще навчаючись в школі, це був водій автобуса на якому вона їздила в школу, він був старший за неї на 10 років.

Люда довго не роздумуючи погодилася на пропозицію, вона кохала Діму, так його звали, він не пив, був надійним, заробляв гроші. Весілля було скромним, батьки Люди і брат навіть не розуміли за що пили.

Пройшов рік, Люда вже впевненою рукою вела господарство, вони планували народити дитину. Батьки Люди і брат в одну мить померли, отруїлися неякісною горілкою. Люда залишилася сиротою, але особливого горя не відчувала, більше родичів у неї не було.

Будинок батьків, що залишився їй у спадок продала і купила підтриману машину. У деякому сенсі Люда була щаслива, у неї був чоловік, будинок, машина і Люда була вагітна. Коли Люда була на сьомому місяці до неї додому прийшли поліцейські і повідомили що її чоловік скоїв аварію, він загинув на місці, машина в яку він в’їхав належить депутату, депутат перебуває в лікарні.

Від стресу Люда передчасно народила дитину, народився хлопчик, Здоровенький. Народження дитини не радувало Люду, депутат подав до суду і вимагав компенсації. Люду виписали з її будинку, вона прожила недовго і в будинку чоловіка, прийшли пристави, описали все майно і забрали в рахунок компенсації за аварію.

Люда в буквальному сенсі виявилася на вулиці. Батьки її чоловіка давно померли, інших родичів вона не знала. Якийсь час вона жила на вокзалі, голодувала, не могла помити і погодувати дитину, та й якось особливої ​​любові до сина не відчувала, можливо це був накопичений стрес.

Якось до Люди підійшла циганка і попросила продати дитину, Люда погодилася, вона так втомилася від нього, що була рада позбавитися. Так її син, став циганом, Люда думала що коли небудь вона його знайде, у хлопчика було родима пляма на шиї у вигляді стріли.

Люда стала працювати женкою легкої повідінки. Минуло дуже багато часу. Люда сама вже заробляла на притоні, все було в ньому красиво і пристойно, вона мала пару квартир, була досить забезпеченою.

Якось ввечері до неї прийшов юнак і попросився на роботу, Люда була здивована, її фірма такі послуги не надавала, але хлопець, почав запевняти що це вигідний бізнес, і для початку він сам готовий обслуговувати клієнтів.

Люда була шокувана, обіцяла подумати. Коли він йшов і повернувся до неї спиною, Люда побачила на шиї родиму пляму у формі стріли, це був її син.

You cannot copy content of this page