Перейти до вмісту

Якими будуть тарифи на опалення та температура у будинках українців: у Кабміні дали відповідь

У Кабінеті міністрів України запевнили громадян, що опалювальний сезон хоч і буде складним, але почнеться вчасно і без захмарних тарифів.

Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов у Facebook. Пише ЦЕ EASY.

Він підкреслив, немає жодного сумніву, що цей опалювальний сезон 2022-2023 буде дуже складним, але влада з ним впорається. Він наголосив, що ціни на тепло підіймати не будуть.

«Червень, +32°С, але зима близько! Очевидно, що ця зима буде надскладною. Головне — ми маємо захистити кожного українця та обігріти його помешкання. Тарифи на тепло не зміняться! Ми забезпечимо їхню стабільність. Опалювальний сезон почнеться вчасно. Для цього в нас є всі передумови.

Вважаємо, що оптимальна температура в оселі має коливатися в межах 18-20 градусів, але в жодному разі не нижче 16 градусів. Як в ощадливих країнах розвинутої Європи. Головне завдання — маємо забезпечити безперервність тепла. Ми розуміємо всі ризики та активно готуємося до них», – повідомив Чернишов.

В той самий час міністр наголосив, часи коли українці жили взимку з відкритими вікнами та обігрівали вулицю минули.

«Як ми переживемо цю зиму — залежить від кожного із нас. Готуватися до холодів варто саме зараз», – підкреслив Чернишов.