Євген сам «збирає» свою кохану на чергове полювання на чоловіків, радить, що одягнути

Жили-були Євген і Людмила, все з виду у них добре було: облаштований будинок, непогані роботи, хороші дітки (син і дочка). Всі хто знав цю родину, прямо в захваті від неї були, називали ідеальною, бо всім здавалося, що ось саме так і повинно виглядати щасливе життя!

Я познайомилася з цією парою випадково, мій чоловік влаштувався на роботу, де і трудився їх глава сім’ї Женя. У чоловіків виявилися спільні інтереси і нас незабаром запросили на сімейне свято цієї чудової родини.

Все було прекрасно, якби не одне але, через пару годин заходить Людмила, почала вмовляти наших чоловіків, щоб ми – дружини, поїхали продовжувати свято в кафе, нам типу потрібно окремо поговорити, про своє «про жіноче».

Звісно, всі вже були напідпитку, нічого поганого в цьому не запідозрили і погодилися. Якби я знала, чим це закінчитися … Коли ми приїхали в кафе, замовили пару напоїв, я з інтересом чекала, про що ж Люда бажає поговорити ?!

Але … Вона просто «стріляла» очима в чоловіків, що сидять за сусідніми столиками. Один з них підсів до нас за столик, Людмила відкрито почала фліртувати з ним, навіть не соромлячись мене. Через деякий час, вона вийшла з цим мужиком «подихати свіжим повітрям».

Я сиділа, чекала близько півгодини, не витримавши, вийшла на вулицю шукати свою супутницю, – але її ніде не було. Я повернулася назад, чекала ще її близько години, але Люда так і не прийшла.

Якби ви знали, як я злякалася, по-перше, куди вона поділася? По-друге, що я скажу нашим чоловікам? Що дружина Євгена втекла з якимось залицяльником, або може він маніяк якийсь і потрібно звертатися в поліцію.

Нічого не залишалося робити, як викликати таксі і їхати додому до своїх нових знайомих. Коли я увійшла в будинок і почала невиразно пояснювати чоловікові Люди, що вона просто вийшла на вулицю і загубилася, він махнув рукою і сказав, – «Прийде, куди вона дінеться».

З цього я зрозуміла, що такі походи його дружини траплялися вже не вперше, і він прекрасно знав, що вона їде розважатися з іншими чоловіками.

Мої здогадки підтвердили і наші спільні знайомі, сказали, що він сам і «збирає» свою любу на чергове полювання, радить, що одягнути і т.п. Сам же в цей час няньчить дітей, укладає їх баїньки, ще й домашні справи всякі зробить.

Звичайно ж, я просто в шоці. Як чоловік може терпіти такі витівки своєї жінки ?! Я вже думала, може він імпотент, раз дружина гуляща, але не виходить, діти, тобто – дуже навіть на нього схожі.

You cannot copy content of this page